• Index
  •  » Inne
  •  » Znajomi, przyjaciele i wrogowie

#31 2010-10-31 18:33:55

 AraristAtom

Wygnany

3228593
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2010-10-31
Posty: 77
Punktów :   

Re: Znajomi, przyjaciele i wrogowie

W ciągu tych trzech lat w technikum ani razu nie wykorzystałam tego przywileju, choć znajomi w kółko mnie do tego zachęcają (chyba też chcą popatrzeć). Z resztą jest to dość trudne do osiągnięcia, gdyż mamy mundurki - bym chyba musiała zdjąć krawat na jego lekcję, ale znowu pewnie za to wywaliłby mnie z klasy


Ja: a teraz pisz pisz na pracownię
Kuba: tak jest!
Kuba: sie robi Szefowo

Offline

 

#32 2010-10-31 18:37:14

╬ Dama ╬ Apokalipsy

Gość

Re: Znajomi, przyjaciele i wrogowie

Macie krawaty ?
omg ja tam chce *.*
Jak ja kocham krawaty ^ ^
Ja tylko kochana żartowałam , spokojnie nie posądzam Cię o to . ; )

 

#33 2010-10-31 19:02:29

 BlackQueen

Potępiony

Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 386
Punktów :   

Re: Znajomi, przyjaciele i wrogowie

Ja się nie przyznaję do bycia w jakiejś subkulturze, jest troszkę ludzi, którzy mnie spytali "ty jesteś Gotką, ubierasz się tak" nie odpowiadam im na to pytanie, ale chyba zacznę. W mojej szkole było trudno wytępić glaniarzy xD ja bym nie mogła rzucić czarnych ubrań! Tzn mogę, ale i tak bym chodziła zbyt czesto w czarnym.

Troszkę się nie zgodzę odnośnie świadków jehowy. Mam takiego w klasie. Przyznam szczerze, ze jest zajebisty. Słucha rocka i metalu, gra na elektryku, barzo towarzyski. Nigdy bym nie pomyślała, ze jest jehową gdyby sam tego nie powiedział. Potem moja kol zna jeszcze jedną jehowę i ona jest głupia i nie jest święta.

Offline

 

#34 2010-10-31 19:10:46

 AraristAtom

Wygnany

3228593
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2010-10-31
Posty: 77
Punktów :   

Re: Znajomi, przyjaciele i wrogowie

Tak, mamy śliczne granatowe krawaty z logo szkoły, niebieskie konduktorskie koszule i czarne plisowane spódnice
Z resztą proszę:
http://images46.fotosik.pl/341/070d58ad413adf15.jpg
Ale akurat bardzo głupio wyglądam w tym mundurku (Zdjęcie robione w McDonaldzie, który mamy naprzeciwko szkoły)


Ja: a teraz pisz pisz na pracownię
Kuba: tak jest!
Kuba: sie robi Szefowo

Offline

 

#35 2010-10-31 19:24:11

 Johana_MarieXIII

Fanatyczka XIII. Století

Skąd: Jihlava/Żyrardów/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 2829
Punktów :   
WWW

Re: Znajomi, przyjaciele i wrogowie

BLackQueen, ja tu jestem ekspertem od Świadków Jehowy I ŚJ, jak wszyscy ludzie, są różni, tak jak mówisz. Tylko proszę Ciebie i innych, nie mówcie NIGDY o ŚJ: "ta jehowa", "ten johowy", "ci jehowi", zawsze jak słyszę albo widzę coś takiego czuję takie ukłucie w sercu, przecież to imię Boga i nie wolno tego imienia znieważać używając w ten sposób. Nawet jeśli nie podzielacie mojej wiary w Niego, szanujcie tą wiarę.


BRATRSTVO LUNY TEAM

http://xiiistoleti.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu XIII. Století.

https://bratrstvoluny.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu Bratrstvo Luny.

Offline

 

#36 2010-10-31 19:27:43

 AraristAtom

Wygnany

3228593
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2010-10-31
Posty: 77
Punktów :   

Re: Znajomi, przyjaciele i wrogowie

Hmm w mojej okolicy jest mnóstwo Świadków Jehowy... Ale nikt szczególnie za nimi nie przepada i przeważnie są wywalani z miejsca xD


Ja: a teraz pisz pisz na pracownię
Kuba: tak jest!
Kuba: sie robi Szefowo

Offline

 

#37 2010-10-31 19:39:08

Fantasmagoria

Gość

Re: Znajomi, przyjaciele i wrogowie

Aratist, w tym mundurku wyglądasz jak policjant, tak mi się to przynajmniej kojarzy.

 

#38 2010-10-31 19:41:43

 AraristAtom

Wygnany

3228593
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2010-10-31
Posty: 77
Punktów :   

Re: Znajomi, przyjaciele i wrogowie

Wiesz, teoretycznie powinnam wyglądać jak pani konduktor, bo w sumie te mundurki są jeszcze z czasów, kiedy ta szkoła była kolejowa (kształcili przyszłych konduktorów ).


Ja: a teraz pisz pisz na pracownię
Kuba: tak jest!
Kuba: sie robi Szefowo

Offline

 

#39 2010-10-31 19:53:22

Fantasmagoria

Gość

Re: Znajomi, przyjaciele i wrogowie

Ach... Może z tond takie skojarzenie...

 

#40 2010-10-31 20:25:41

 Johana_MarieXIII

Fanatyczka XIII. Století

Skąd: Jihlava/Żyrardów/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 2829
Punktów :   
WWW

Re: Znajomi, przyjaciele i wrogowie

Fantasmagoria, tylko nie odbierz tego, że się czepiam, ale "z tond", nie ma takiego słowa Dbajmy o poprawną polszczyznę. Wiem, że nie zawsze pisanie poprawnie jest proste, ja np. mam problem taki, że mimowolnie zczeszczam polskie wyrazy z powodu tego, że dużo piszę i mówię po czesku, ale jednak staram się pisać jak najpoprawniej.


BRATRSTVO LUNY TEAM

http://xiiistoleti.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu XIII. Století.

https://bratrstvoluny.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu Bratrstvo Luny.

Offline

 

#41 2010-11-01 02:04:07

╬ Dama ╬ Apokalipsy

Gość

Re: Znajomi, przyjaciele i wrogowie

Jej *.*
Ślicznie wyglądasz i trochę właśnie jak Pani policjant ale to bardzo seksowne moim zdaniem ^ ^ .
I bardzo ładnie wyglądasz w tych włosach .

 

#42 2010-11-02 19:53:06

 AraristAtom

Wygnany

3228593
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2010-10-31
Posty: 77
Punktów :   

Re: Znajomi, przyjaciele i wrogowie

Dzięki
Tyle dziewczyn się broni tych mundurków u nas w szkole, a tak na prawdę są świetne (mnie również się strasznie podobają)


Ja: a teraz pisz pisz na pracownię
Kuba: tak jest!
Kuba: sie robi Szefowo

Offline

 

#43 2010-11-02 20:01:04

╬ Dama ╬ Apokalipsy

Gość

Re: Znajomi, przyjaciele i wrogowie

ah *.*
U mnie dziewczyny nienawidzą krawatów ja raz przyszłam to na drugi raz jedna tak samo jak i ja (tez wziełam krawat) i sie drze na mnie na cały korytarz : Naaaaasssssssstiaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!! KRADZIEJKA TO MÓJ KRAWAT !

 

#44 2010-11-10 19:00:35

Fantasmagoria

Gość

Re: Znajomi, przyjaciele i wrogowie

Johana, dzięki że mnie poprawiasz, muszę Ci przyznać że robię naprawdę dużo błędów ortograficznych, dlatego lubię pisać na komputerze bo moje błędy są podkreślane, ale jak widać nie zawsze zwracam na to uwagę;)

 

#45 2010-11-11 17:12:55

 Scarlett

Najwyższa zajebistość

12562953
Call me!
Skąd: Sześć stóp pod ziemią.
Zarejestrowany: 2010-08-11
Posty: 1858
Punktów :   
WWW

Re: Znajomi, przyjaciele i wrogowie

Noelia napisał:

ah *.*
U mnie dziewczyny nienawidzą krawatów ja raz przyszłam to na drugi raz jedna tak samo jak i ja (tez wziełam krawat) i sie drze na mnie na cały korytarz : Naaaaasssssssstiaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!! KRADZIEJKA TO MÓJ KRAWAT !

*facepalm*


Pojedynczy kwiat na rogu uliczki...
Gdy spoglądam w niebo, ostatnie płatki śniegu opadają mi na dłoń...

Offline

 
  • Index
  •  » Inne
  •  » Znajomi, przyjaciele i wrogowie

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa https://www.worldhotels-in.com Hotels Bolivia Suite with private beach Hotels Castro di Lecce