#16 2012-07-09 18:58:33

 Jewel

Demon

19988345
Skąd: Ostrowiec Świętokrzyski
Zarejestrowany: 2012-06-28
Posty: 931

Re: Co zrobiliście z ubraniami po ''starym stylu'' ?

Mi też szkoda tych ubrań i tak raczej bym ich nie sprzedała, najwyżej te wartościowsze



Proszę tylko o jedno. Na moim pogrzebie czarne róże.

http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/06/609b947eef4da65c44cf794b86930186.gif?1338904071

Offline

 

#17 2012-07-09 19:00:36

 Evww

Potępiony

Skąd: Ossus
Zarejestrowany: 2012-06-29
Posty: 306
WWW

Re: Co zrobiliście z ubraniami po ''starym stylu'' ?

Ja nie lubię sprzedawać ubrań, wolę donosić
Z resztą się przydadzą, gdy będzie okazja że lepiej będzie ubrać się "typowo", np. jakaś daleka ciotka przyjedzie, żeby się nie zdziwiła

Offline

 

#18 2012-07-09 23:02:29

 Salieria

Dusza

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-07-05
Posty: 12
Punktów :   
WWW

Re: Co zrobiliście z ubraniami po ''starym stylu'' ?

Ja ewoluowałam w stronę mojego obecnego stylu gdzieś tak od 14stego roku życia, przechodząc przez "bluza jak worek, bojówki i glany" , przez heavy metal, przez "hardkorowy" gotyk aż do teraz, kiedy stanowię jakąś hybrydę opierającą się na baśniowości i lekkim gotyku. Czyli niekoniecznie biegam na wydział w gorsecie ze stalowymi fiszbinami i ustami umalowanymi na czarno, ale gotycką spódniczkę, glany (tylko nie latem ) czy jakąś czaszeczkę tu i tam, chętnie. Rzeczy związane ze "starymi" stylami zwykle zajeżdżałam na śmierć lub wyrastałam, jednak nastoletni człowiek bywa, że zmienia kształty od czasu do czasu.
W sumie nie ma tak, że mam w szafie ciuch TYLKO czarne i gotyckie. Wśród "normalnych" ubrań też jest pewna pula akceptowalnych przeze mnie rzeczy - głównie mówię o stylu mocno retro, czyli rzeczy pachnące XIX wiekiem - koronki, perły itp - często białe czy kremowe, a nie czarne. Całkiem nowoczesne ubrania też bywają strawne, ale muszą mieć oczywiście określoną, akceptowalną przeze mnie kolorystykę i krój (nic zbyt krzykliwego i nic zbyt prostego w kroju, bo kocham koronki, falbanki, przetarcia, zagięcia, łańcuszki i ten cały majdan). Moim zdaniem wręcz warto mieć w szafie coś bardziej uniwersalnego.


darklace-fantasmagorium.blogspot.com
sal-the-escapist.blogspot.com

Offline

 

#19 2012-07-23 22:20:59

Garinol

Gość

Re: Co zrobiliście z ubraniami po ''starym stylu'' ?

Cóż, nie było starego stylu, był kompletny brak stylistyki. Wymiana safy trwała powoli, więc graty zostały zdegradowane jako robocze kończąc jako czyściwo, co dobre poszło do kontenera na odzież. Pozostała chyba tylko ciemnoniebieska katana i jakaś kamizelka, bo czasem się przydają. W tej chwili jest tak, jak już ujęła przedmówczyni.

Salieria napisał:

W sumie nie ma tak, że mam w szafie ciuch TYLKO czarne i gotyckie. Wśród "normalnych" ubrań też jest pewna pula akceptowalnych przeze mnie rzeczy - głównie mówię o stylu mocno retro, czyli rzeczy pachnące XIX wiekiem

Wiadomo, że będzie to w moim wydaniu wyglądać inaczej, ale z tą samą ideą. Króluje oczywiście czerń, choć nie wszystko do końca gotyckie ale tworzące styl retro, gotyk wiktoriański w wersji lżejszej. Najlepszy zestaw mam na wyjazdy typu koncert itp.

 

#20 2012-10-06 13:59:23

 Vilu

Kusiciel

5597731
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2012-09-23
Posty: 154
Punktów :   
WWW

Re: Co zrobiliście z ubraniami po ''starym stylu'' ?

Powiedzmy, że nim stałem się gothem, nie reprezentowałem innego stylu. Byłem zwykłym takim chłopakiem. Chodziłem do prywatnej szkoły sportowej, musiałem się więc prezentować. Najczęściej więc nosiłem czarne spodnie w kant, ewentualnie czarne dżinsy, do tego biała koszula, marynarka lub sweter. Eleganckie buty itd. W ciuchów tych wiele mi pozostało, garnitury mam nadal, z dżinsów też mie sporo zostało, tym bardziej, że nie miałem kiedy z tego wyrosnąć, bo przybył mi, aż centymetr wzrostu, od VI klasy podstawówki. Jak miałem wtedy 1,80 cm, tak mam teraz 1,81 cm. Ciuchy więc się ostały. Oczywiście, nie służą tak jak kiedyś, ale nadal mam je w szafie.


"W każdym okrucieństwie drzemie krzta miłości, wszak wyrywając chwasta, ratujemy życie kwiatu." - Sayarain Annedae

Offline

 

#21 2012-10-31 12:11:16

Aksni

Dusza

Zarejestrowany: 2012-10-31
Posty: 21
Punktów :   

Re: Co zrobiliście z ubraniami po ''starym stylu'' ?

zostawiam dla kuzynek albo młodszego pokolenia.
Mam te rzeczy, tak strasznie mi szkoda niektórych. Ale to nie te czasy kiedy ubierałam marynarki, kolorowe rurki i inne takie takie.
Sprzedać? hmm, fajnie by było. Może coś powystawiam, co z tego wyjdzie nie wiem.

Offline

 

#22 2013-01-20 20:57:16

 Sionann

Satoshi's wife

22346516
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2013-01-15
Posty: 37
Punktów :   

Re: Co zrobiliście z ubraniami po ''starym stylu'' ?

Ja po prostu to czego nie chcę daję mamie a ona przekazuje to jakiejś swojej znajomej która z kolei daje to różnym biednym rodziną ^^
Ale przed tym przekazywaniem przegląda je moja siostra (która ma 26 lat xD) ewentualnie bratowa


"Zdobyć przyjaźń kota nie jest rzeczą łatwą. Nie lokuje on swych uczuć nierozważnie: może zostać
waszym przyjacielem, jeśli jesteście tego godni, ale nigdy waszym niewolnikiem..."

Offline

 

#23 2013-01-21 00:39:34

 ““shou“““†

Spec od zadawania męczących pytań i przepalania grzałek do e-petów

47072465
Skąd: mam głowę?
Zarejestrowany: 2010-12-18
Posty: 2107
Punktów :   

Re: Co zrobiliście z ubraniami po ''starym stylu'' ?

Mam w chuj rzeczy w szafie teoretycznie starych i niepotrzebnych, ale zawsze coś można przerobić. Ostatnio na to fazuję.


http://24.media.tumblr.com/438c1c82380b8d54f7b29c871e90f2c0/tumblr_mheo3iHfET1r6hoj2o1_250.gif http://31.media.tumblr.com/771542ac8a1ea0a77600f7b73ea56d48/tumblr_mheo3iHfET1r6hoj2o2_250.gif

Offline

 

#24 2013-07-19 00:39:23

 Darcy666

Dusza

Skąd: Opole
Zarejestrowany: 2013-07-17
Posty: 25
Punktów :   

Re: Co zrobiliście z ubraniami po ''starym stylu'' ?

Te stare, kolorowe ubranaka porozdawałam po córkach koleżanek mojej mamy. Miałam wtedy około... 12/13. Po trzech latach (czyli niedawno) przyszła faza: chcę mieć spokój z rodzicami, olać gotyk zostaję "normalna" przynajmniej do studiów. Wytrzymałam pół roku. Na szczęście nie wyrzuciłam, nie sprzedałam, nie oddałam moich ukochanych, mrocznych ciuszków, ale teraz moja szafa wygląda dziwnie: pół "na czasie", pół gotycko...


Życie jest chorobą, a śmierć zaczyna się już w chwili urodzenia. Każde odetchnięcie, każde uderzenie serca jest odrobiną śmierci. Krokiem ku unicestwieniu.
~Paul Remarque~

Offline

 

#25 2013-08-16 14:19:45

 netefre

Dusza

46380439
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2013-08-15
Posty: 13
Punktów :   

Re: Co zrobiliście z ubraniami po ''starym stylu'' ?

U mnie niewiele " normalnych" rzeczy zostało w szafie. Jak z czegoś wyrosłam to odziedziczyła to moja młodsza siostra.
Z tych co zostały korzystam np jak mam jakiś występ poza szkołą. Bo niestety śpiewam w zespole szkolnym i żeby istnienie zespołu się lepiej przyjęło śpiewamy najczęściej pop, co jest tragiczne samo w sobie. Więc dość dziwne by było, gdyby jakaś gotka wyszła na scenę śpiewając popową piosenkę.


Jeśli ktoś jest odmienny, jest skazany na samotność...

Offline

 

#26 2014-01-02 11:44:13

 Silminyel

Wygnany

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2014-01-01
Posty: 104
Punktów :   

Re: Co zrobiliście z ubraniami po ''starym stylu'' ?

Od piątej-szóstej klasy podstawówki ubieram się na czarno. Na początku to były po prostu zwykłe czarne ubrania, dopiero z czasem zaczęły wchodzić koronki, koszule z żabotami, sukienki z szerokimi rękawami, dekolty w łódkę, wszystkie gotyckie dodatki, zdobienia, krzyże i te sprawy. Nie miałam więc problemu ze starymi rzeczami, bo styl zmieniałam stopniowo, w okresie w którym jeszcze rosłam, więc i z ubrań wyrastałam. Wtedy martwiła się tym co z nimi zrobić mama.

Offline

 

#27 2014-01-02 15:56:29

 Rose_porcelain

Dusza

9591666
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2013-12-27
Posty: 25
Punktów :   
WWW

Re: Co zrobiliście z ubraniami po ''starym stylu'' ?

ja ubrania w których nie chodzę oddaje do kontenerów. na co dzień ubieram normalne czarne ubrania + glany jakaś biżuteria swe gotyckie rzeczy wykorzystuje np. na sesje zdięciowe

Offline

 

#28 2015-09-16 19:17:02

Bloody_Night

Dusza

Zarejestrowany: 2015-09-10
Posty: 6
Punktów :   

Re: Co zrobiliście z ubraniami po ''starym stylu'' ?

Ciekawe moim zdaniem jest to, jak ludzie potrafia sie przerzucic z jednego stylu na drugi w ciagu jednego dnia. Fascynujace
Coz, ja odkad sama zaczelam decydowac o swoim ubiorze(czyli od podstawowki ) lubilam ciemne ubrania, wiec nic w sumie z nimi nie musialam robic, powyrastalam z nich i tyle. Mam tez kilka(nascie) kolorowych koszulek, bluz, etc. niektore nie pamietam nawet skad, wiekszosc jest stara. Nosze je po prostu po domu, na silownie, albo zeby pojechac do supermarketu po bulki na 10 minut i nie chce mi sie stroic albo wyciagac moich standardowych ubran(mam cos takiego ze nie lubie zakladac jednej bluzki 2 razy, mam opory. A prac cos po godzinie noszenia tez nie bardzo, wiec elegantsze ubrania nosze na codzien, a na chwilowe wyjscie takie lekko sprane dziadostwa

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Kąty Wrocławskie UbytovĂĄnĂ­ San Marino worldhotels-in berlin-hotel.pl