#46 2014-08-17 11:38:33

Veredina

Dusza

Zarejestrowany: 2014-07-09
Posty: 44
Punktów :   

Re: Ulubiony zespół/piosenka?

Piosenki ulubionej nie mam... A raczej właściwiej byloby napisac ze mam tymczasowo ulubione piosenki których slucham całymi dniami i co chwile sie one zmieniaja Aktualnie jest to Sopor Aeternus & The Ensemble Of Shadows - A strange thing to say. Jeżeli chodzi o zespoły to uwielbiam Moonspell, The 69 Eyes, Nosferatu, Wintersun, Dead Can Dance, Marilyn Manson a także na trochę mniejsza skale lubię London After Midnight, tiamat, Ensiferum i Type O Negative.


Kan ma kan
Fi kadim az-zaman

Offline

 

#47 2015-01-09 18:38:38

Yasminne

Dusza

Skąd: dolnośląskie
Zarejestrowany: 2015-01-09
Posty: 4
Punktów :   

Re: Ulubiony zespół/piosenka?

Nie potrafię podać piosenki (jest ich po prostu za dużo i na pewno coś bym pomineła), ale najważniesze dla mnie zespoły to: Blutengel, Dreadful Shadows, Moi Dix Mois, Qntal i Emilie Autumn.


"Those who dream by day are cognizant of many things which escape those who dream only by night." ~~ E.A. Poe

Offline

 

#48 2015-01-09 21:04:57

VampireJuliet

Dusza

Zarejestrowany: 2014-12-17
Posty: 16
Punktów :   

Re: Ulubiony zespół/piosenka?

Hmm... Mój ulubiony zespół to Black Veil Brides.  Nie jest to chyba zbyt gotycki zespół, ale bardzo ich lubię Zwłaszcza ich wokalistę, Andyego Biersacka, jest boski

Offline

 

#49 2015-04-16 17:25:58

 Basasael

Dusza

Skąd: Gdzieś koło ostrowca
Zarejestrowany: 2015-04-12
Posty: 12
Punktów :   

Re: Ulubiony zespół/piosenka?

Jestem tu nowy więc się nie będę za bardzo rozpisywał.

Ja uwielbiam:
Cradle of Filth - Devil Women
Metallica- Enter Sandman
Behemoth - At the Left Hand Ov God

Offline

 

#50 2016-07-28 16:44:11

PurpleMoorland

Dusza

Zarejestrowany: 2016-07-28
Posty: 2
Punktów :   

Re: Ulubiony zespół/piosenka?

Cóż, jeśli chodzi o zespoły to lubię Epicę, , starego Nightwish'a, Theatres des vampires, Paradise lost, Marilyna Mansona, Closterkeller, Moonspell, Moonlight, De,  Within Temptation i Evanescence.
A piosenki nie da się określić, zbyt ich wiele.
Sporo tego

Ostatnio edytowany przez PurpleMoorland (2016-09-19 16:29:10)

Offline

 

#51 2017-03-02 08:52:14

 bouleau

Dusza

Skąd: gotham
Zarejestrowany: 2017-03-01
Posty: 32
Punktów :   

Re: Ulubiony zespół/piosenka?

this mortal coil, slowdive, joy division, nick cave & the bad seeds, björk, the horrors, the cure, the velvet underground, cat's eyes, cocteau twins, bat for lashes, the kills, nico, nine inch nails, siouxsie & the banshees, miranda sex garden, my bloody valentine, bauhaus, ewa demarczyk, scum, cranes, curve, hope sandoval & the warm inventions, xmal deutschland, einsturzende neubauten, lydia lunch, burrrn, the kvb, the soft moon, dum dum girls, fka twigs, chelsea wolfe, crystal castles, var, dead can dance, sisu, warhaus.
ostatnio odkryłam faith & disease, mają bardzo urokliwe, eteryczne brzmienie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hotels-world.pl studio kopiowania ślask zrodlo