#31 2010-11-14 17:08:10

Natalia valiant

Dusza

Zarejestrowany: 2010-11-14
Posty: 15
Punktów :   

Re: Czasopisma.

Cóż jedyne co mi pozostało po gazetach sprzed kilku lat typu bravo to kilka wycinków o fryzurach. B&B kupuję i to każdy numer praktycznie - ale tylko i wyłacznie ze wzgledu na plakaty. Aczkolwiek przyznam sie ze zwracam uwagę na dodatki i np rękawiczki gotki z 1 nr mam i pieszczoche z ostatniego. Wiem ze w porównaniu z dodatkami ze sklepów internetowych etc jest to badziewie ale jestem jeszcze w kategorii wiekowej, która charakteryzuje sie tym, iz to rodzice przydzielaja finanse i np nie moge robić zakupów przez neta - i jedyna alternatywa to niektóre dodatki z tej gazety. mam też wisiorek jakis czarny na wstazce z czaszkami kulkami i pacyfkami z tej gazety i bransoletka z czarnymi różami.

Gazety które podbieram bratu gdy u niego jestem to Focus hisotria i to wszystko. Czasami jakis dziennik czy coś wpadnie do reki.

Ostatnio edytowany przez Natalia valiant (2010-11-14 17:09:29)

Offline

 

#32 2010-11-29 10:48:50

Aurillen

Dusza

Zarejestrowany: 2010-11-29
Posty: 20
Punktów :   

Re: Czasopisma.

Ostatnio kupiłem sobie ot tak - z ciekawości B2B. Wcale nie takie dramatyczne . Dwa niezłe plakaty - jeden zdobi moją szkolną szafkę, śmieszny komiks o mojej pani od historii . "Biżuterię" oddałem koleżance - ona lubi "plastik-fantastik". Czytuję także "Nieznany Świat" kupowany przez mamę - czasem zdarzy się jakiś ciekawy artykuł. Kocham także podkradać koleżankom Bravo i czytać o moim "słitaśśnym Bimberkuu".

Offline

 

#33 2010-11-29 12:47:56

 Mishia

Władca Piekieł

Skąd: Obok Rybnika :)
Zarejestrowany: 2010-06-17
Posty: 1721
Punktów :   

Re: Czasopisma.

Oooo!!! Jak słitaśnie, mój przyjaciel metal-emo-syrenka-pedobear-Bogusław też "loffcia" Bimberka!! ^^


Lepiej śmiać się u psychiatry, niż płakać u psychologa.

Offline

 

#34 2010-12-06 15:50:49

Rebella

Dusza

Zarejestrowany: 2010-12-05
Posty: 5
Punktów :   

Re: Czasopisma.

Natalia valiant napisał:

B&B kupuję i to każdy numer praktycznie - ale tylko i wyłacznie ze wzgledu na plakaty. Aczkolwiek przyznam sie ze zwracam uwagę na dodatki i np rękawiczki gotki z 1 nr mam i pieszczoche z ostatniego. Wiem ze w porównaniu z dodatkami ze sklepów internetowych etc jest to badziewie ale jestem jeszcze w kategorii wiekowej, która charakteryzuje sie tym, iz to rodzice przydzielaja finanse i np nie moge robić zakupów przez neta - i jedyna alternatywa to niektóre dodatki z tej gazety. mam też wisiorek jakis czarny na wstazce z czaszkami kulkami i pacyfkami z tej gazety i bransoletka z czarnymi różami.

mam podobną sytuację do ciebie...
w zsadzie nie czytuję gazet... kupuję sobię tylko B2B ze względu na plakty...
ale i tak sądzę że to delikatne mówiąc badziewie....

Offline

 

#35 2010-12-15 21:23:11

 Sybilla_Bathory

Przeklęty

Zarejestrowany: 2010-12-07
Posty: 745
Punktów :   

Re: Czasopisma.

A ja mieszkam na takim zadupiu, że nie wiedziałam nawet że jest taka gazeta jak B2B : D
Ja w dzieciństwie kupowałam mnóstwo "Przygody ze sztuką" bo na siłę rysownika chciałam z siebie zrobić.
Obecnie jak już coś kupuję to wysokie obcasy ze względu na felietony i Fokusa. Ojciec kolekcjonuje "Teraz Rock" to mu podkradam i czytam. No czasami jak jestem u babci to przeglądam "Życie na gorąco" i "Przyjaciółkę" ze względu na przepisy.


„Tam gdzie twe płomienie wciąż liżą me uda
a me żebra pękają łamane twym kołem.
Taka kobieta nie wstydzi się umierać.
Ja jestem właśnie taka.”

Offline

 

#36 2010-12-16 15:42:30

EternalVampire

Przeklęty

36597030
Zarejestrowany: 2010-09-06
Posty: 721
Punktów :   

Re: Czasopisma.

Witaj w klubie ja też nie miałam pojęcia o takiej gazecie.


"Cruelty brought thee orchids
From the bowels of the abyss"

Offline

 

#37 2010-12-16 16:31:21

 Johana_MarieXIII

Fanatyczka XIII. Století

Skąd: Jihlava/Żyrardów/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 2829
Punktów :   
WWW

Re: Czasopisma.

O, "Wysokie obcasy" i "Duży format" lubię (to są oba dodatki do Wyborczej), a ostatnio czytam głownie prasę fachową ze swojej dziedziny Czyli "Biblioteka w szkole", "Bibliotekarz", "Poradnik bibliotekarza"...


BRATRSTVO LUNY TEAM

http://xiiistoleti.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu XIII. Století.

https://bratrstvoluny.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu Bratrstvo Luny.

Offline

 

#38 2010-12-29 22:57:54

orkov

Potępiony

Zarejestrowany: 2010-10-30
Posty: 468
Punktów :   

Re: Czasopisma.

Ja o tym b2b dowiedziałam się od koleżanki jakoś w czerwcu, kiedy zobaczyłam u niej na ścianie dwa plakaty Victorii. Podarowała mi je. Przejrzałam gazetkę, ale uznałam że nie dla mnie. Szkoda mi 10 zł na plakaty. Osobiście wolę jeden duży, porządnej jakości plakat, niż jeden na papierze gazetowym. w sobotę zobaczyłam u koleżanki Violin Herido na ścianie. To po Alguimia mój ulubiony obraz Victroii, z czego Alguimia mam puzzle powieszone na ścianie. Jakoś muszę ubłagać ja o ten plakat. Gazet ogólnie nie czytam, szkoda mi kasy. Czasami przeglądam jakieś ciekawsze pisma jak Hard Rocker czy MetalHammer. Ale ogólnie szkoda mi kasy. Dawno temu miałam pokaźną kolekcję Witch, ok 180 pierwszych numerów, czytałam je do 4-5 klasy podstawówki.

Offline

 

#39 2010-12-30 17:45:59

 Johana_MarieXIII

Fanatyczka XIII. Století

Skąd: Jihlava/Żyrardów/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 2829
Punktów :   
WWW

Re: Czasopisma.

Orkov, to mamy podobne podejście do tematu Ja też raczej nie kupuję gazet, bo szkoda mi kasy, jeżeli już, to czasem przeglądam w Empiku, bo za to nie trzeba płacić ;P A Witch też kiedyś zbierałam, jak byłam w V i VI kl. podstawówki, później to już stało się dla mnie nudne i nieodkrywcze


BRATRSTVO LUNY TEAM

http://xiiistoleti.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu XIII. Století.

https://bratrstvoluny.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu Bratrstvo Luny.

Offline

 

#40 2010-12-30 20:23:49

orkov

Potępiony

Zarejestrowany: 2010-10-30
Posty: 468
Punktów :   

Re: Czasopisma.

Dokładnie, Marie, to nie jestem sama:D. A co do With, to kiedyś oszacowałam sobie, ile kasy wydałam przez kilka lat zbierania, i trochę mnie to przeraziło ;>

Offline

 

#41 2011-03-31 15:25:02

 Schuyler

Dusza

Skąd: Pszczyna
Zarejestrowany: 2011-03-28
Posty: 45
Punktów :   

Re: Czasopisma.

Ja wczoraj kupiłam to B2B do sprawdzenia. A więc moje przemówienie...
Plakat Victorii zajebisty.
Później podobało mi się info, dowiedziałam się o najbliższych koncertach.
Następnie komiks o Nemi. Ale się chichrałam
Następnie artykuł o Japonii. Ten fajny początek zmylił mnie z tropu...
Filcowa Sowa. Osobiście nie przepadam za robieniem z filcu...
Kompletna porażka. Artykuł dla emo pt. Miłość to Ból...
Hmmm... Co ty wiesz o wampirach? Test z wyjaśnieniami. OK.
Potem o elfach. Też OK. Zauważyłam jedno - każdy artykuł, który jest skrawkami wiadomości z netu, chyba nic od siebie nie mają
Malowanie elfa. Coś dla mnie ^^
Bullet For My Valentine - Nie oceniam, bo nie słyszałam, mimo że znany zespół
Wywiad z "gotem". Nie zaciekawiło mnie to wogóle...
Artykuł o dybuk. To akurat ekstra.
O Linkin Parku. Żadnych nowości.
Mada. Nawet fajne stroje tam były.
O 2012. To też mi się podobało. Były różne hipotezy, wyjaśnienia oraz nietrafione przepowiednie.
Dr. House. Hmmm... Większość rzeczy jest przeciętnemu osobnikowi znana.
Znowu komiks o Nemi
Wywiad o stylu pewnej dziewczyny. Muszę przyznać, że styl ma ładny.
O książce (Nie)Umarli . Raczej kiedyś pożyczę książkę od koleżanki, która już na allegro kupiła.
Listy czytelniczek. Mało przeglądałam, bo mało co było godne uwagi
Czerwony Kapturek wersja hard. To, że stworzyła to reżyserka zmierzchu trochę mnie wprawiło w zakłopotanie.
Horoskop. Nie interesuję się tym i nie lubię czytać, nie wiem czemu.
No i koniec. Kawały brzydko mówiąc do dupy, mało co mnie rozśmieszyło.
Definicja: to co jest po prostu przerobionymi tekstami z Wikipedii i innych stron jest fajne, ale jak sami coś zrobić mają to im nie wychodzi...

Ja w dzieciństwie czytałam książki o opiece nad psami, kotami i wciąż czytam. Ogólnie to kocham zwierzęta. Mam 3 psy, kota i konia. No i rybki ^^ .


Kiedy zapłonie cień
Ciemność prawdziwa roztoczy swój czar
Wtedy nadejdzie czas
Kiedy prawdziwy przywita cię świat

Offline

 

#42 2011-04-21 23:03:58

Czarny_Lis

Gość

Re: Czasopisma.

sex po 40-stce, moj dom, pani domu,

 

#43 2012-01-21 13:01:01

Furja

Kusiciel

Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2011-11-12
Posty: 223
Punktów :   

Re: Czasopisma.

A magazyn o nazwie Gothica ktoś czytał?Albo miał chociaż w ręku? Bo się przymierzam do poszukania w empiku, ale nie wiem czy warto brać toto do ręki.


Jesteś zły, niedobry, a twoja pani jest taka sama...
Piszmy jak najwięcej, kiedy jeszcze pisać możemy.

Offline

 

#44 2012-06-19 15:11:53

Black Angel

Gość

Re: Czasopisma.

Ja uwielbiam Metal Hammer, Teraz Rock i Nową Fantastyk.

 

#45 2012-06-29 20:06:49

 Jewel

Demon

19988345
Skąd: Ostrowiec Świętokrzyski
Zarejestrowany: 2012-06-28
Posty: 931

Re: Czasopisma.

Ja nie znam żadnych gazet o takiej mrocznej tematyce jaką lubię Weźcie mi powiedzcie jakie są i czy w mieście od 50 tys mieszkańców do 100 tys można ją nabyć ?



Proszę tylko o jedno. Na moim pogrzebie czarne róże.

http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/06/609b947eef4da65c44cf794b86930186.gif?1338904071

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa KvalitnĂ­ betonovĂŠ nĂĄdrĹže a jĂ­mky Świecie Szambo betonowe stanowi jeden z ts2 space opinie