#16 2010-12-19 16:28:55

 Scarlett

Najwyższa zajebistość

12562953
Call me!
Skąd: Sześć stóp pod ziemią.
Zarejestrowany: 2010-08-11
Posty: 1858
Punktów :   
WWW

Re: Manga & Anime

JejuuśQ a w Death Note w filmie ten koleś co gra L Matsuyama Kenichi *___* śliczny jest


Pojedynczy kwiat na rogu uliczki...
Gdy spoglądam w niebo, ostatnie płatki śniegu opadają mi na dłoń...

Offline

 

#17 2010-12-19 19:05:28

 Mishia

Władca Piekieł

Skąd: Obok Rybnika :)
Zarejestrowany: 2010-06-17
Posty: 1721
Punktów :   

Re: Manga & Anime

Wiem właśnie. Mam wszystkie trzy filmy ściągnięte ;p


Lepiej śmiać się u psychiatry, niż płakać u psychologa.

Offline

 

#18 2010-12-19 19:35:29

 Scarlett

Najwyższa zajebistość

12562953
Call me!
Skąd: Sześć stóp pod ziemią.
Zarejestrowany: 2010-08-11
Posty: 1858
Punktów :   
WWW

Re: Manga & Anime

Ja mam tylko pierwszy. Z moim netem to nic kurwa nie można mieć
Ale naciągnę kumpla albo kogoś żeby mi ściągnął.
Matsuyama Kenichi jest śliczny


Pojedynczy kwiat na rogu uliczki...
Gdy spoglądam w niebo, ostatnie płatki śniegu opadają mi na dłoń...

Offline

 

#19 2010-12-19 20:39:54

 Mamona

Wygnany

Skąd: koło Łodzi
Zarejestrowany: 2010-11-21
Posty: 98
Punktów :   

Re: Manga & Anime

Ciągle się dziwię jak wy zapamiętujecie te skomplikowane imiona i nazwiska..
U mnie w klasie są takie dwie dziewczyny (lubię je) które uwielbiają Japonię, mangę, anime, muzykę japońską, i wszystko co z tym związane.

Offline

 

#20 2010-12-19 21:59:27

 Mishia

Władca Piekieł

Skąd: Obok Rybnika :)
Zarejestrowany: 2010-06-17
Posty: 1721
Punktów :   

Re: Manga & Anime

Ja mam trzy takie koleżanki ^^


Lepiej śmiać się u psychiatry, niż płakać u psychologa.

Offline

 

#21 2010-12-20 00:01:10

 Johana_MarieXIII

Fanatyczka XIII. Století

Skąd: Jihlava/Żyrardów/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 2829
Punktów :   
WWW

Re: Manga & Anime

Ja mam na roku poza mną jednego wielbiciela i jedną wielbicielką m&a ^^


BRATRSTVO LUNY TEAM

http://xiiistoleti.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu XIII. Století.

https://bratrstvoluny.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu Bratrstvo Luny.

Offline

 

#22 2011-01-22 22:32:14

 Johana_MarieXIII

Fanatyczka XIII. Století

Skąd: Jihlava/Żyrardów/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 2829
Punktów :   
WWW

Re: Manga & Anime

Ja ostatnio obejrzałam jeden odc. "Dragon Balla" z japońskimi głosami i polskimi napisami (a nie z francuskimi głosami i z poslkim lektorem, tak jak w telewizji kiedyś leciało), no i z normalnym tłumaczeniem i muzyką, a nie tą zmienioną jak kiedyś w polskiej telewizji było, i naprawdę dużo lepsze jest to anime w tej wersji, zresztą zawsze lubiłam DB Od tego zaczęło się moje zainteresowanie sztukami walki.

Z powodu zachowania fanek Death Note'a dopiero przedwczoraj wzięłam się za oglądanie tego anime, gdyby nie te dziewczynki widzące w DN tylko przystojnych facetów, to pewnie obejrzałabym to wcześniej...

A we wtorek mam z M. <3 maraton oglądania "Ergo Proxy" Nie ogladałam tego jeszcze nigdy, ale chciałabym obejrzeć, bo to anime lubi lider XIII. Století <3 A mój gust jest zwykle bardzo podobny do jego gustu, więc pewnie mi się spodoba


BRATRSTVO LUNY TEAM

http://xiiistoleti.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu XIII. Století.

https://bratrstvoluny.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu Bratrstvo Luny.

Offline

 

#23 2011-01-22 22:46:49

Czarny_Lis

Gość

Re: Manga & Anime

ja mialem okazje obejrzec Death Notea ale jakos mi nie przypadl do gustu...ale Dragon Ball to lasyka i w sumie tylko dlatego to szanuje, bo w pozniejszych fazach fabula ograniczala sie do tego ze, przychodzil ktos zly a bohater (jak zwykle) resztka sil i wlasnej woli ratowal cala ludzkosc. Tobylo tylko lipne.

 

#24 2011-01-23 13:49:05

Czarny_Lis

Gość

Re: Manga & Anime

Ty chyba za duzo wypiles bo juz sam nie wiesz co piszesz

 

#25 2011-01-23 14:08:27

Czarny_Lis

Gość

Re: Manga & Anime

widzisz nawet pisac nie umiesz, jeszcze jestes siekniety?

 

#26 2011-01-23 14:31:55

Czarny_Lis

Gość

Re: Manga & Anime

ładnie tak edytować posty a potem oskarżać o analfabetyzm? Nie jesteś taki szczwany jak myślisz ze jesteś

 

#27 2011-01-23 20:02:19

 Mishia

Władca Piekieł

Skąd: Obok Rybnika :)
Zarejestrowany: 2010-06-17
Posty: 1721
Punktów :   

Re: Manga & Anime

Marie_JohanaXIII napisał:

A we wtorek mam z M. <3 maraton oglądania "Ergo Proxy" Nie ogladałam tego jeszcze nigdy, ale chciałabym obejrzeć, bo to anime lubi lider XIII. Století <3 A mój gust jest zwykle bardzo podobny do jego gustu, więc pewnie mi się spodoba

Mam zamiar to obejrzeć, bo ta laska wygląda jak rysowana kopia Amy Lee:
http://img98.imageshack.us/img98/5958/021eee5655gf.jpg


Lepiej śmiać się u psychiatry, niż płakać u psychologa.

Offline

 

#28 2011-01-23 20:50:53

 DarkPrincess

Wygnany

Skąd: Dark Wonderland
Zarejestrowany: 2010-10-07
Posty: 67
Punktów :   

Re: Manga & Anime

no rzeczywiście!


"Where are my eyes?
Where is my lip?
Why is here a place
cold darkness here?"

Offline

 

#29 2011-02-01 22:18:43

orkov

Potępiony

Zarejestrowany: 2010-10-30
Posty: 468
Punktów :   

Re: Manga & Anime

Ja się wzięłam za Kuroshitsuji. Chciałam to obejrzeć jakoś po wakacjach, ale zabrałam się za inne,i całkiem o tym zapomniałam. Ale Kuro jest powalające! Rzecz się dzieje w czasach wiktoriańskiej Anglii, na dworze młodego, dwunastoletniego hrabiego. Po śmierci rodziców zaprzedał swoją duszę, w zamian za swojego własnego lokaja-demona. Zadaniem chłopca jest rozwiązywanie niewyjaśnionych zjawisk i zagadek, które zleca mu sama królowa. Jak na razie jestem w połowie pierwszej serii, ale czuję, że będzie to jedno z lepszych anime, jakie oglądałam.

Polecam tez moje ukochane Rozen Maiden. Jest to opowieść o kilku porcelanowych laleczkach, których zadaniem jest potyczka w niezwykle brutalnej Grze Alicji. Lalkarz, które te lalki wykonał, pragnął stworzyć tę jedyną, wyjątkową. Drogą eliminacji, kolejne lalki odpadają z gry, aby została ta najlepsza. Anime jest niepowtarzalne. Nie znalazłam o podobnej tematyce drugiego. W niektórych momentach można nieźle się pośmiać, ale i uronić łzę. Ale też na pewno niecierpliwie wyczekiwać kolejnego odcinka..

Offline

 

#30 2011-02-01 22:38:35

 Johana_MarieXIII

Fanatyczka XIII. Století

Skąd: Jihlava/Żyrardów/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 2829
Punktów :   
WWW

Re: Manga & Anime

Kuroshitsuji i Rozen Maiden czytałam mangę, ale dosyć dawno, ale pamiętam, że mi się podobały. Anime też bym sobie obejrzała, bo te mangi miały fajny klimat.

A ja wczoraj oglądałam Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan i obejrzałam Death Note do 12 odc, zajebiste *.* A Dokuro-chan to jedno z najbardziej porąbanych anime jakie widziałam xD Nie wiem, co brał twórca tego anime ale ja tez chcę xD Jest i parodia horrorów gore, i parodia anime magical girls i w ogóle zajebiście zryty humor xD


BRATRSTVO LUNY TEAM

http://xiiistoleti.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu XIII. Století.

https://bratrstvoluny.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu Bratrstvo Luny.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
gotyk.pun.pl