#31 2011-06-28 15:48:12

 Mishia

Władca Piekieł

Skąd: Obok Rybnika :)
Zarejestrowany: 2010-06-17
Posty: 1721
Punktów :   

Re: Jakiej muzyki SŁUCHALIŚCIE?

Hmmm... jak byłam całkiem młoda (podstawówka) to słuchałam właściwie wszystkiego. Co mi się nawinęło. Potem wielki szaaaaał an High School Musical czyli piosenki z HSM
Potem wielkie uwielbienie dla Rihanny - dosłownie, wszystkie piosenki znałam na pamięć. I powiem, ze te stare dobre kawałki dalej lubię, bo niektóre są naprawdę świetne. Tymczasem Rihanna wpadła w sieci komercji a ja przerzuciłam się na rocka, konkretnie na Evanescence, które uwielbiam do dzisiaj. Właściwie od nich zaczęła się moja "przygoda" (Ech, jak ja nie lubię tego okreslenia -_-') z klimatem i cięższą muzyką.

Wzruszyła Was moja historia?


Lepiej śmiać się u psychiatry, niż płakać u psychologa.

Offline

 

#32 2011-06-28 16:02:48

 Johana_MarieXIII

Fanatyczka XIII. Století

Skąd: Jihlava/Żyrardów/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 2829
Punktów :   
WWW

Re: Jakiej muzyki SŁUCHALIŚCIE?

Arisu, zajebiście wzruszyła, będę płakać...


BRATRSTVO LUNY TEAM

http://xiiistoleti.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu XIII. Století.

https://bratrstvoluny.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu Bratrstvo Luny.

Offline

 

#33 2011-06-28 20:25:52

 Elspeth

Administrator

28114461
Call me!
Skąd: Joensuu
Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 2867

Re: Jakiej muzyki SŁUCHALIŚCIE?

Ja już płaczę...No ale lepiej tak niż w drugą stronę;D


Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg.

Offline

 

#34 2011-06-28 23:37:58

 Mishia

Władca Piekieł

Skąd: Obok Rybnika :)
Zarejestrowany: 2010-06-17
Posty: 1721
Punktów :   

Re: Jakiej muzyki SŁUCHALIŚCIE?

Co racja to racja


Lepiej śmiać się u psychiatry, niż płakać u psychologa.

Offline

 

#35 2011-07-07 21:03:41

Dhayannah

Dusza

Zarejestrowany: 2011-06-27
Posty: 16
Punktów :   

Re: Jakiej muzyki SŁUCHALIŚCIE?

Ja słuchałam głownie popu, tego co znane i powszechnie lubiane. Były niestety takie żałosne etapy w moim życiu jak HSM czy Rihanna <bleee>. Potem był nieszczęsny Zmierzch, którym teraz gardzę, i przy okazji Zmierzchu poznałam Paramore. Potem było Flyleaf, Evanescence i w końcu gothic metal:)

Offline

 

#36 2011-07-22 19:10:26

 Mona

Demon

Zarejestrowany: 2011-04-08
Posty: 959
Punktów :   

Re: Jakiej muzyki SŁUCHALIŚCIE?

Czyli w sumie zmierzch wyszedł Ci na dobre
A tak wgl to ostatnio to zaczęłam słuchać wszystkiego nie ograniczam się już do metalu i rocka. Lubię teraz posłuchać np. eski.
Taak, to przez ludzi z sanatorium


"Tobą śmierć żywię, w tobie pogrzebiona,
Nią się pożywisz i śmierć wreszcie skona."

Offline

 

#37 2011-07-25 20:38:33

NIgrette

Dusza

Zarejestrowany: 2011-07-24
Posty: 12
Punktów :   

Re: Jakiej muzyki SŁUCHALIŚCIE?

ja od kąd sięgnę pamięcią słuchałam mrocznej muzy , moja siostra mnie tak przestawiła jak byłam młodsza to wychowywałam się w tych klimatach ;D

Offline

 

#38 2011-07-25 23:08:07

 Elspeth

Administrator

28114461
Call me!
Skąd: Joensuu
Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 2867

Re: Jakiej muzyki SŁUCHALIŚCIE?

Starsze rodzeństwo ma duży wpływ na młodszych.Ja w...powiedzmy schedzie po braciach dostałam rap,polubiłam Armina Van Buurena,szalik z GieKSy (wraz z miłością do klubu).W sumie tez przez brata zaczęłam słuchać SOAD.
Aż żałuję,że nie mam młodszego rodzeństwa.Ale by było zajebiste;D


Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg.

Offline

 

#39 2011-08-02 19:09:58

 Surreal

Dusza

Zarejestrowany: 2011-07-19
Posty: 31
Punktów :   

Re: Jakiej muzyki SŁUCHALIŚCIE?

A u mnie było odwrotnie. Praktycznie nie słuchałam rocka, aż młodszy brat pokazał mi zespół the Offspring. Uzależniłam się i jeszcze mi nie przeszło:)

Offline

 

#40 2011-08-02 20:02:53

IronIsMad

Potępiony

Zarejestrowany: 2011-03-07
Posty: 358
Punktów :   

Re: Jakiej muzyki SŁUCHALIŚCIE?

słuchałam Offspringa też na początku, na równi z Green Day, Zebrahead, 30STM, SOAD... muszę przyznać, że to dobry zespół, ale w pewnym momencie zaczęłam zwracać uwagę na teksty i wiele zespołów na tym straciło, między innymi on...


I love you soo much, you must kill me now...

Offline

 

#41 2011-08-03 13:58:46

 Surreal

Dusza

Zarejestrowany: 2011-07-19
Posty: 31
Punktów :   

Re: Jakiej muzyki SŁUCHALIŚCIE?

Też tego słuchałaś! ;D Zgadzam się, teksty nie są mocną stroną offspringa, ale bywają fajne. Ostatnio mnie rozbroił ''Beheaded''

Offline

 

#42 2011-08-03 14:16:42

Cneajna

Władca Piekieł

Skąd: Tirgoviste
Zarejestrowany: 2010-07-26
Posty: 1692
Punktów :   

Re: Jakiej muzyki SŁUCHALIŚCIE?

Ja też słuchałam The Offspring!
Gdzieś tak na początku 2008, bardzo intensywnie. I przez to ich muzyka zaczęła mi się kojarzyć z pewną osobą... Czasami powracam, raczej rzadko, bo ich brzmienie nie odpowiada mi tak bardzo jak kiedyś, ale jest to lekka, przyjemna muzyka ;d
A co do tekstów... Nie zauważyłam, żeby Offspring wykazywał się jakąś niesamowitą górnolotnością tekstów, ale aż tak źle nie jest ;P Są raczej średnie pod tym względem - nic zachwycającego ^^

Offline

 

#43 2011-08-03 18:08:07

 Mona

Demon

Zarejestrowany: 2011-04-08
Posty: 959
Punktów :   

Re: Jakiej muzyki SŁUCHALIŚCIE?

Elspeth napisał:

Starsze rodzeństwo ma duży wpływ na młodszych.Ja w...powiedzmy schedzie po braciach dostałam rap,polubiłam Armina Van Buurena,szalik z GieKSy (wraz z miłością do klubu).W sumie tez przez brata zaczęłam słuchać SOAD.
Aż żałuję,że nie mam młodszego rodzeństwa.Ale by było zajebiste;D

Pokazanie komuś mroczniejszej muzyki i sprawienie że ten ktoś się tym zainteresuje daje niesamowitą satysfakcje


"Tobą śmierć żywię, w tobie pogrzebiona,
Nią się pożywisz i śmierć wreszcie skona."

Offline

 

#44 2011-08-03 22:24:35

 dark_Vampire

Kusiciel

11309681
Skąd: od niedawna Ostrawa (Czechy)
Zarejestrowany: 2011-04-03
Posty: 271
Punktów :   

Re: Jakiej muzyki SŁUCHALIŚCIE?

noo...zależy jakie to młodsze rodzeństwo ja mam młodszego brata i nie chciałabym, żeby słuchał rocka/metalu od razu by było, że on sie bardziej zna etc. na szczęście mam ten fart, że on słucha hip hop/rap. Jak ja nienawidzę tej muzyki    w ogóle to muzyka? gadanie żeby tylko było jak najwięcej przekleństw    muzyka powinna za sobą coś nieść. Muzyka bez przesłania, a z samymi przekleństwami to nie muzyka


"Cause I'd rather feel pain that nothing at all"-Three Days Grace

Offline

 

#45 2011-08-04 18:20:59

 Mona

Demon

Zarejestrowany: 2011-04-08
Posty: 959
Punktów :   

Re: Jakiej muzyki SŁUCHALIŚCIE?

IrosIsMad, bardzo ciekawy avatar
Mi nawet nie chodzi o rodzeństwo, chodzi mi o koleżanki, kolegów i ogólnie


"Tobą śmierć żywię, w tobie pogrzebiona,
Nią się pożywisz i śmierć wreszcie skona."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa KvalitnĂ­ betonovĂŠ nĂĄdrĹže a jĂ­mky