#61 2013-02-16 22:05:00

Murder_Leader

Przeklęty

Spytaj
Zarejestrowany: 2012-06-15
Posty: 797
Punktów :   

Re: Jaki tatuaż chcielibyście mieć?

Huahuahuahua pepe pan dziobak XD

Offline

 

#62 2013-02-16 22:09:00

 Varuka

Dziadek

Zarejestrowany: 2012-07-06
Posty: 822
Punktów :   

Re: Jaki tatuaż chcielibyście mieć?

dostałem rozrysowane swoje plecy z mojego studia, wkleję jak tylko zeskanuję w tygodniu


I am mad man ...

Offline

 

#63 2013-02-23 01:12:50

Murder_Leader

Przeklęty

Spytaj
Zarejestrowany: 2012-06-15
Posty: 797
Punktów :   

Re: Jaki tatuaż chcielibyście mieć?

Skanuj, skanuj

Offline

 

#64 2013-03-21 17:12:29

 Zaccaria

Dusza

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2012-11-04
Posty: 23
Punktów :   

Re: Jaki tatuaż chcielibyście mieć?

A ja chcę jelenia na ramieniu (http://pixers.pl/image/1/400/n8nLuQEMMz … -linia.jpg), a na łopatce cytat z mojej stopki


"A oto Ja jestem z wami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata."
Mt28,20

Offline

 

#65 2013-03-21 23:46:23

biszkopt

Gość

Re: Jaki tatuaż chcielibyście mieć?

Mi to się marzą takie ścięgna albo kości na stopach http://tatuaze.panicz.com/stopy/kosci-tatuaze,i30.html

 

#66 2013-03-24 00:40:37

 lacrimoska91

Dusza

21802708
Skąd: woj. opolskie
Zarejestrowany: 2013-03-23
Posty: 2
Punktów :   

Re: Jaki tatuaż chcielibyście mieć?

ja na plecach mam napis bardzo związany ze mną: wrażliwość błogosławieństwem i przekleństwem. marzy mi sie też jeszcze jeden (to wciąga) klepsydrę, którą oplata wąż. myslę że dobre miejsce to na prawym boku tułowia. już sie nie mogę doczekać...

Offline

 

#67 2013-07-19 17:35:21

 NatalieAnne

Dusza

Zarejestrowany: 2013-07-11
Posty: 4
Punktów :   

Re: Jaki tatuaż chcielibyście mieć?

Póki co mam zamiar zrobić dwa tatuaże, na które wciąż odkładam i dopracowuję. Jednym będzie cytat japoński na kręgosłupie, a drugim tatuaż kojarzący się z Alicją w krainie czarów(a w zasadzie bardziej wersją Alicji z gry "Alice: Madness Returns".) - albo "eat me, drink me" z ciekawymi ilustracjami, albo Cheshire Cat z napisem "We're all mad here."


"Zwyciężyłeś i przeto ulegam. Atoli odtąd umarłeś dla Nieba i dla Nadziei! We mnie istniałeś i – spojrzyj w moją śmierć, spojrzyj wskroś tej, która jest twoją, postaci – jak doszczętnie zamordowałeś siebie samego!"

Offline

 

#68 2014-05-11 18:17:32

 Johana_MarieXIII

Fanatyczka XIII. Století

Skąd: Jihlava/Żyrardów/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 2829
Punktów :   
WWW

Re: Jaki tatuaż chcielibyście mieć?

Jebłam sobie taką oto dziarę, o której od dawna marzyłam: http://jeannexiii-hikaru.deviantart.com … 1399824877 Jest to oczywiście logo zespołu XIII. stoleti, a robiona była w Studio Tatuażu Demolka w Bydgoszczy, polecam, gościu dziara zajebiście, ma wielkie doświadczenie, a poza tym fajnie się z nim gada


BRATRSTVO LUNY TEAM

http://xiiistoleti.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu XIII. Století.

https://bratrstvoluny.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu Bratrstvo Luny.

Offline

 

#69 2014-05-11 18:42:06

 Elspeth

Administrator

28114461
Call me!
Skąd: Joensuu
Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 2867

Re: Jaki tatuaż chcielibyście mieć?

Fajnie zrobiona. Widać, że kawał dobrej roboty.


Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg.

Offline

 

#70 2014-05-12 21:01:09

 Silminyel

Wygnany

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2014-01-01
Posty: 104
Punktów :   

Re: Jaki tatuaż chcielibyście mieć?

Ja mam nieco dziwne podejście do sprawy. To znaczy wychodzę z założenia, że mój "gotyk" = mroczna elegancja, piękno, ale z klasą, nieskalane wręcz. Cóż siebie za nieskalaną uznać nie mogę bo i tu i ówdzie parę kilo za dużo i buzia zbyt okrągła i blizny potrądzikowe i jakieś znamiona od urodzenia, rozstępy i cholera wie co jeszcze, ale mój "ideał" gotki to kobieta elegancka, z nieskalaną, gładką i mlecznobiałą skórą.
Dlatego chociaż niektóre tatuaże naprawdę mi się podobają to sama tatuażu mieć nie chcę.
Kiedyś marzył mi się drobny tatuaż wokół nadgarstka, taki by w razie czego można go zasłonić zegarkiem czy szerszą bransoletką ale doszłam do wniosku że nie ma sensu robić tatuażu i później go ukrywać.
Niektóre tatuaże naprawdę mi się podobają i jak widze je u innych aż zżera mnie zazdrość, z drugiej strony jednak sama bym sobie tatuażu nie zrobiła bo tatuaże uważam za same w sobie takie... nieeleganckie. Choćby to był piękny, delikatny motyl, subtelny dmuchawiec czy inny delikatny motyw to sam fakt że to tatuaż już mi nieodpowiada.
Ale ja jestem popieprzona.

Offline

 

#71 2014-05-12 23:13:37

 Black_Rose_Lady

Wygnany

Skąd: Klodzko
Zarejestrowany: 2014-01-07
Posty: 87
Punktów :   
WWW

Re: Jaki tatuaż chcielibyście mieć?

Gdybym miała zrobić sobie tatuaż, to byłby to wielki krzyż gotycki na całych plecach albo wielkie skrzydła anioła demona - bardzo mi się takie podobają ale sobie raczej nie zrobię, bo co ja potem na starość z taką ozdobą zrobię? Kiedyś ktoś mi powiedział fajną przypowiastkę dotyczącą tatuażu :" Wytatuuj sobie winogrona, na starość będziesz miała rodzynki"
Ps. i oczywiście wyłącznie czarno - biały, nie znoszę kolorowych tatuaży.

Ostatnio edytowany przez Black_Rose_Lady (2014-05-12 23:16:57)


Urodziłam się w miesiącu
tańca na linie
Kocham taniec
lina pojawia się od czasu do czasu

Offline

 

#72 2014-05-13 10:29:27

 Silminyel

Wygnany

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2014-01-01
Posty: 104
Punktów :   

Re: Jaki tatuaż chcielibyście mieć?

Nawiązując do "Wytatuuj sobie winogrona, na starość będziesz miała rodzynki". Znajoma mi, nawet bliska osoba, zrobiła sobie kiedyś niewielki tatuaż na brzuchu - delfinka. Po 2 ciążach sporo osób żartuje, że teraz ma na brzuchu tatuaż wieloryba.

Fakt tatuaże w pewnych miejscach mogą na starość stracić swój urok, są jednak miejsca w których skóra się aż tak bardzo nie marszczy. Tatuaże na nadgarstku czy np. za uchem raczej się nie zmienią, przynajmniej nie jakoś drastycznie. Niemniej jednak, nadal uważam tatuaże same w sobie za mało estetyczne.

Offline

 

#73 2014-05-13 22:29:36

 Baudelaire

Dusza

808168
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2014-05-11
Posty: 49
Punktów :   

Re: Jaki tatuaż chcielibyście mieć?

Właśnie dzisiaj wyszłam od tatuażysty. Zwykły tribal na nadgarstku owinięty jak bransoleta. Tak na początek Ale koszt we Wrocławiu to 750 zł. Warto wydać na dobry sprzęt i sprawdzonego tatuażystę. Potem mniej nieprzyjemnych niespodzianek


I oto Ja przebudziłam się w odmętach Mroku i to co ze mną powstało... Lecz nie ujrzysz, gdy nie widzisz...

Offline

 

#74 2014-05-14 21:15:39

KiykoKato

Dusza

Zarejestrowany: 2014-04-13
Posty: 5
Punktów :   

Re: Jaki tatuaż chcielibyście mieć?

Mi się marzy wilk na lewym udzie, na prawym lew,na dole pleców galopującego konia. Na rękach myślałam o rękawach...w których wszędzie będą ukryte cytaty.

Offline

 

#75 2014-05-15 02:13:03

Lucy

Dusza

Skąd: Sosnowiec
Zarejestrowany: 2014-05-15
Posty: 4
Punktów :   

Re: Jaki tatuaż chcielibyście mieć?

Ja zamierzam pokryć ok. 1/3 (albo i więcej...) ciała. Ręce, plecy, dłonie, szyja z dekoltem, stopy. Jak na razie mam jeden, na ramieniu. I plany na następne, tylko jak na razie odkładam kasę na coś innego.


"Fakty nie istnieją, jedynie interpretacje." - Friedrich Nietzsche

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Kcynia przegrywanie kaset vhs warszawa https://www.ehotelsreviews.com/ hotelstayfinder.com 丽江束河元年别院 Yuannian Lijiang