• Index
  •  » Gotyk
  •  » Spotykacie sie z jakimis zaczepkami dotyczącymi waszego ubioru?

#16 2010-05-06 16:28:22

 DarkDream

Wygnany

12580745
Zarejestrowany: 2010-01-17
Posty: 95
Punktów :   
WWW

Re: Spotykacie sie z jakimis zaczepkami dotyczącymi waszego ubioru?

Ja powiem szczerze ,że nie rozumiem szkoły.. Wiem ,że są zasady ,ale czasami jak dla mnie przesadzają. Ja ciągle mam jakieś uwagi co do swojego ubioru bądz stylu >.< Mam zakaz noszenia gorsetów, doczepianych kolorowych włosów ,krzyzy, pentagramów, ćwieków itd. I tak łamie te zakazy. Pewnie jakbym zgoliłą se bok co bardzo bym chciała to też były by uwagi.. To tylko wygolenie a nie żadne farbowanie czy coś... -.- No poprostu coś mnie bierze jak zaczynam rozmowe na ten temat z kimś albo z nauczycielem -.-


Ból dodaje nam siły

Offline

 

#17 2010-05-10 19:21:05

 BlackQueen

Potępiony

Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 386
Punktów :   

Re: Spotykacie sie z jakimis zaczepkami dotyczącymi waszego ubioru?

Niewolno u was nosić ćwieków? A niby dlaczego maja ci zabronić krzyży? troszkę macie tych zasad. U nas jak narazie nie wolno pieszczoch, ale takie płaskie można mnie kolezanki podpuszczają " Masz jakieś kolorowe ciuchy w szafie?" Ja sie ograniczam  z akcesoriami, bo nie mam ochoty na dyskusje z nikim .

Offline

 

#18 2010-05-16 14:29:18

 DarkDream

Wygnany

12580745
Zarejestrowany: 2010-01-17
Posty: 95
Punktów :   
WWW

Re: Spotykacie sie z jakimis zaczepkami dotyczącymi waszego ubioru?

no właśnie o ile wiem to tylko mnie się tak uczepili > . <
ja lubię kłócić się z ludźmi szczególnie jak wiem ,że nie mają racji ^^ najlepiej jest przybić człowieka do muru


Ból dodaje nam siły

Offline

 

#19 2010-07-02 19:36:10

 Johana_MarieXIII

Fanatyczka XIII. Století

Skąd: Jihlava/Żyrardów/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 2829
Punktów :   
WWW

Re: Spotykacie sie z jakimis zaczepkami dotyczącymi waszego ubioru?

Teraz na uczelni rzadko spotykam się z docinkami, częściej zdziwiony albo przestraszony wzrok...
W liceum bywało różnie, zwykle standardowo "Ave satan", a w gimnazjum... to było gimnazjum w żulersko-dresiarskiej dzielnicy, większość dziewczyn to były pop-różowe-dziwki, a faceci dresiarze i hip-hopy Darli się za mną "szarpidrut", "Metal" (co dziwne, bo jestem mieszanką gotha i punka ), "zło", "szatanistka", "zjemy kota, zjemy psa"... Ciągle ktoś na mnie pluł, rzucali piachem, kamieniami, odłamkami szkła O_o Na lekcji religii (na którą chodziłam z przymusu) "kolega" z klasy przywiązał mi ręce łańcuchem z tyłu krzesła... Aż na jakiś czas skapitulowałam i zaczęłam ubierać się "normalnie", bo nie chciałam być tak traktowana, ale później wróciłam do swojego stylu, bo nie chciałam oszukiwać samej siebie.

Kiedyś jakaś babcia jak mnie zobaczyła to się przeżegnała z wielkim strachem w oczach xD


BRATRSTVO LUNY TEAM

http://xiiistoleti.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu XIII. Století.

https://bratrstvoluny.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu Bratrstvo Luny.

Offline

 

#20 2010-07-02 22:15:51

Tremere

Dusza

Skąd: Szkoła Katolicka
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 11
Punktów :   

Re: Spotykacie sie z jakimis zaczepkami dotyczącymi waszego ubioru?

To oczywiste że do każdego mówią "szatan",  widze też że w np. szkole lepiej mieć wszystkie rzeczy ze sobą (na wszelki wypadek,na to wychodzi) , n o no... i zapewne ktoś spróbuje człowieka opluć (aby do takich potencjalnych się nie zbliżać,,,) najczęściej jak mi się wydaje są jednak zdania, z których nie tyle nie rozumiem o co chodzi, czy raczej co ma piernik do wiatraka, i słów też nie znam, a gimnazjum.... no gmnazjum tak jak powyżej tzn. byłoby tak, bo zaczynało mi się tworzyć wrażenie czy długo jeszcze pożyje
(i mnie tam więcej nie było, więc sie nie zdążyło rozkręcić)

Offline

 

#21 2010-07-02 23:03:48

 Johana_MarieXIII

Fanatyczka XIII. Století

Skąd: Jihlava/Żyrardów/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 2829
Punktów :   
WWW

Re: Spotykacie sie z jakimis zaczepkami dotyczącymi waszego ubioru?

Czyli w podobnym stopniu ekstremalnie jak u mnie było... Z tym, że ja właściwie do nikogo się nie zbliżałam, a i tak pluli na mnie z odległości nawet kilku metrów, to jest "sztuka"... No, ja w szkole nosiłam rzeczy ze sobą wszędzie, a i tak jak ktoś gdzieś dorwał moją kostkę albo torbę to była kopana po całym korytarzu

Hmm, my, goci, lubimy użalać się nad sobą, taka mnie naszła rozkmina po przeczytaniu całego tego wątku ;P


BRATRSTVO LUNY TEAM

http://xiiistoleti.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu XIII. Století.

https://bratrstvoluny.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu Bratrstvo Luny.

Offline

 

#22 2010-07-15 15:41:13

 FreaQ

Wygnany

7889328
Skąd: Piekielna odchłań...
Zarejestrowany: 2010-07-15
Posty: 134
Punktów :   
WWW

Re: Spotykacie sie z jakimis zaczepkami dotyczącymi waszego ubioru?

Powiem wam tak...
Dziewczynie goth jest Dużo prościej byc gotką nich kolesiowi bo  dziewczyny maja tą odwage podejdziesz do dresa i powiesz: Co sie kurwa gapisz łysy? a on raczej tylko cos odburknie... a jeśli chłopak chce byc goth'em i nie chce byc mylony z Emo to naprawde ma przesrane np. ja zaczyna sie od głupich zarcików - Ej, patrz pedałek idzie. bo co pomaluje sobie twarz na biało i usta na czarno ubiore się w cwieki łancuchy i krzyrze. o masakro Dresi to chyba najnizszy stopien społeczny nienawidze ich. ale jak już sie z nimi spotkam z reguły konczy sie to mordobiciem... ehh... Dziś prawdziwych goth'ów trzeba zze świeca szukać... A najzabawniejsze jest jak założe białe soczewki i dzieci sie mnie boją i biegną do mamy i krzyczą  że widziały vampira albo zombie hehe


"Rzeczywistośc to cos co nie znika, nawet gdy przestajemy w to wierzyć." Philip Kindred Dick

Offline

 

#23 2010-07-17 21:45:11

Tureis

Dusza

Skąd: Lewart
Zarejestrowany: 2010-07-17
Posty: 6
Punktów :   

Re: Spotykacie sie z jakimis zaczepkami dotyczącymi waszego ubioru?

No, mi się wydaje że dzięki dresom można się nauczyć szybciej biegać albo dowiedzieć ciekawostek typu: czy istnieje zycie po smierci, tak.. ja osobiście do dresów sie nie odzywam ani słowem i nie zblizam sie, jeden mój dyrektor chodził w garniturze ale charakter miał dresowy jak i moja nauczycielka od geografii,
czyli pełna złosliwosc, a kto ze mną siedział w ławce? no właśnie, najgorsze co mi można było dobrać, "alfabetycznie", aa.. sądze że kultura musi być, ale mam wredny charakter to i tak mam mieszanke jak zareagować jak by nie było.. najgorsze jest to gapienie sie wzrokiem najidoityczniejszym jaki można sobie wyobrazic wtedy sie człowiek zastanawia czy to jeszcze ta planeta, ale te zdziwione babcie, i tych nauczycieli co sie tak podejrzliwie patrzą to uwielbiam, a jak powiedział andzej Lepper: nie dajmy się zwariować, (a przynajmniej się postarać..)
Dowidzenia.


Skoro martwi się nie żywią to czemu żywi się martwią?

Offline

 

#24 2010-07-25 18:52:01

Fantasmagoria

Gość

Re: Spotykacie sie z jakimis zaczepkami dotyczącymi waszego ubioru?

Oj, dużo tego było; mijam się w sklepie z jakąś grupą młodzierzy a oni "Ej, to gnijąca panna młoda jeszcze żyje?", albo "halloween, już był", kiedyś ktoś powiedzał do mnie "hail hitler"- no tego to już kompletnie nie pojmuje;)

 

#25 2010-07-26 17:29:07

 Johana_MarieXIII

Fanatyczka XIII. Století

Skąd: Jihlava/Żyrardów/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 2829
Punktów :   
WWW

Re: Spotykacie sie z jakimis zaczepkami dotyczącymi waszego ubioru?

Fantasmagoria, no to nieźle, do mnie nikt "Hail Hitler" nie mówił xD W ogóle że ludzie niektórzy uważają gothów za neonazistów O_O Ja osobiście nie znam żadnego gotha neonazisty, wręcz przeciwnie, większość nienawidzi nazimu.


BRATRSTVO LUNY TEAM

http://xiiistoleti.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu XIII. Století.

https://bratrstvoluny.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu Bratrstvo Luny.

Offline

 

#26 2010-07-28 12:12:29

 luna

Wygnany

5885691
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-04-24
Posty: 68
Punktów :   
WWW

Re: Spotykacie sie z jakimis zaczepkami dotyczącymi waszego ubioru?

A powiem Wam, że ostatnio jak na Piknik Lotniczy w Krk ubrałam się po gotycku, to mi zwyczajni ludzie zwracali uwagę, że ślicznie wyglądam. Najwidoczniej mój styl pasuje do stylizacji z II wojny światowej, w której była tam większość uczestników rekonstrukcji itd.


Zapraszam na stronę poświęconą wampirom i wampiryzmowi BLOOD LUNA oraz jej raczkujące FORUM

Offline

 

#27 2010-07-28 15:41:51

B.S.

Gość

Re: Spotykacie sie z jakimis zaczepkami dotyczącymi waszego ubioru?

A do mnie hail hitler mówili.
Ale w gimnazjum, na początku.  I tak dalej... ale odróżniam nietolerancje od żartów czyli odróżniam kiedy ktoś ma zamiar  zamordowania mnie a kiedy tak nie całkiem, i powiem jeszcze że dresy dzielą sie na dwie połowy - jedna ma własny rozum, a druga to mordercy dosłownie najczęściej ci w grupach.
Moim zdaniem człowiek albo na całego ma swój styl albo może sie wypchać i nie pajacować, swój w sensie ze nie przebiera się za 18 letnich idiotów którzy sie wymalują a słuchają myslowitz itd.  to jest równe inteligencją co zdegenerowana czesc dresow , inaczej jeszcze gorsza odmiana plastików

 

#28 2010-07-29 16:06:44

Cneajna

Władca Piekieł

Skąd: Tirgoviste
Zarejestrowany: 2010-07-26
Posty: 1692
Punktów :   

Re: Spotykacie sie z jakimis zaczepkami dotyczącymi waszego ubioru?

Tak, spotkałam się i to często... Nie pamiętam wszystkich, większość się powtarza, niektóre za to były bardzo oryginalne, czasem nawet miłe ^^
Zazwyczaj jest to wygrowlowane AVE SATAN! METAL! Często słysze też 'emo'. Kiedyś w szkole podeszli do mnie jakieś chłopaki i zaczęli pytać, gdzie jest Edward... o.O
Zdarzają się też obraźliwe zaczepki, typu 'wyruchaj emo' czy też 'je*ana gotycka szmata'...
Wiele razy zdarzało się tak, że spotykałam w różnych miejscach osoby zazwyczaj w moim wieku, które wyśmiewały się z mojego wyglądu i komentowały obraźliwie, ja odpowiadałam na ich komentarze, z czego wywiązywała się rozmowa, i najczęściej wynikało z niej, że tym osobom bardzo podoba sie mój styl i ubiór i podziwiają mnie za odwagę, że nie boję się tak ubrać i wyjść na ulicę ^^ czyli często takie komentarze są przykrywką dla zazdrości/podziwu.

Offline

 

#29 2010-08-21 19:18:04

 DarkDream

Wygnany

12580745
Zarejestrowany: 2010-01-17
Posty: 95
Punktów :   
WWW

Re: Spotykacie sie z jakimis zaczepkami dotyczącymi waszego ubioru?

Polska to nietolerancyjny kraj. Będąc zagranicą ludzie nie zwracali na mnie uwagi, przechodzili obojętnie. Natomiast jak to polska ludzie się gapią jak w lustro i niemało też odzywek typu "szatan" "emo" "dziwak" i inne tego typu.  Ciężko mi się przyzwyczaić do tego ,że ludzie zwracają na mnie uwagę. Ostatnio wszyłam na platformach to ludzi gapili się jak w obraz. Irytuje mnie to, i czasem się zastanawiam czy opłaca mi się takie ubieranie bo wzrok ludzi mnie onieśmiela i irytuje... Ale kocham ten styl. Żałuje ,że nie jestem za granicą.... Nienawidzę tego kraju właśnie za nietolerancje -.-


Ból dodaje nam siły

Offline

 

#30 2010-08-24 00:15:32

 Scarlett

Najwyższa zajebistość

12562953
Call me!
Skąd: Sześć stóp pod ziemią.
Zarejestrowany: 2010-08-11
Posty: 1858
Punktów :   
WWW

Re: Spotykacie sie z jakimis zaczepkami dotyczącymi waszego ubioru?

Ta... popularne szatan, ave szatan, szatanistka O.o, jakieś growlowanie i darcie za mną mordy...
Parę razy zostałam nazwana emo... Do tego kiedyś zimą jakieś drechy rzucały we mnie śniegiem i chciały mnie pobić -.-


Pojedynczy kwiat na rogu uliczki...
Gdy spoglądam w niebo, ostatnie płatki śniegu opadają mi na dłoń...

Offline

 
  • Index
  •  » Gotyk
  •  » Spotykacie sie z jakimis zaczepkami dotyczącymi waszego ubioru?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa przegrywanie kaset vhs łódz usuwanie adblue przegrywanie kaset vhs przegrywanie kaset vhs.