#16 2010-12-26 22:03:52

orkov

Potępiony

Zarejestrowany: 2010-10-30
Posty: 468
Punktów :   

Re: Ich kochamy ;)

hehe;] Ale poczułam straszne rozżalenie i niesmak- Pink oryginalniejsza od Mansona..

Offline

 

#17 2010-12-27 16:03:42

 Johana_MarieXIII

Fanatyczka XIII. Století

Skąd: Jihlava/Żyrardów/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 2829
Punktów :   
WWW

Re: Ich kochamy ;)

A mi to w zasadzie obojętne, kogo wybierają w jakichś konkursach... A RHCP, Pink i (teraz Scarlett, Arisu i inne wielbicielki mnie przeklinają) Manson też są mi obojętni. Ani lubię, ani nie lubię.


BRATRSTVO LUNY TEAM

http://xiiistoleti.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu XIII. Století.

https://bratrstvoluny.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu Bratrstvo Luny.

Offline

 

#18 2010-12-27 17:17:06

 Mishia

Władca Piekieł

Skąd: Obok Rybnika :)
Zarejestrowany: 2010-06-17
Posty: 1721
Punktów :   

Re: Ich kochamy ;)

Taak, ześlę na Ciebie szarańczę xD
Nie no ja te ostrzejsze piosenki Pink naprawdę lubię, ma jeden z najlepszych głosów jakie słyszałam. No ale nie wszyscy musza się znać stawiając ją przed Marilynem prawda? ;p
A od Red Hotów jeden kawałek uwielbiam, jak już przy tym jesteśmy.


Lepiej śmiać się u psychiatry, niż płakać u psychologa.

Offline

 

#19 2010-12-27 19:50:52

 Scarlett

Najwyższa zajebistość

12562953
Call me!
Skąd: Sześć stóp pod ziemią.
Zarejestrowany: 2010-08-11
Posty: 1858
Punktów :   
WWW

Re: Ich kochamy ;)

Mansona nie lubić? :O Osz Ty!


Pojedynczy kwiat na rogu uliczki...
Gdy spoglądam w niebo, ostatnie płatki śniegu opadają mi na dłoń...

Offline

 

#20 2010-12-27 19:53:50

 BlackQueen

Potępiony

Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 386
Punktów :   

Re: Ich kochamy ;)

Wg mnie z tych mocnych głosów ma najlepszy Aguilera co nie pomija faktu,ze jest mega daremna i mogłaby odstąpić głos komuś kto go godnie użyje.

Offline

 

#21 2010-12-27 20:02:48

Cneajna

Władca Piekieł

Skąd: Tirgoviste
Zarejestrowany: 2010-07-26
Posty: 1692
Punktów :   

Re: Ich kochamy ;)

Ja uwielbiam Aguilerę, od czasu albumu Back to Basic. Ten album był boski, wtedy w ogóle jej teledyski oscylowały wokół klimatu z lat 20,30,40... Jej styl również. Ostatnio powróciła do solary i kiczowatego, lekko gagowatego stylu, ale mimo to nadal ją lubię ^^
Mansona również nie lubię. Ani wizualnie, ani muzycznie. Zwłaszcza wizualnie ;d

Offline

 

#22 2010-12-27 21:07:06

orkov

Potępiony

Zarejestrowany: 2010-10-30
Posty: 468
Punktów :   

Re: Ich kochamy ;)

Hmm, to raczej nie chodzi o wybieranie w konkursach. To coroczne, muzyczne podsumowywania, jakich pod koniec roku jest wiele. Jak podsumowanie np w Metalhammerze. Ale mniejsza o to. Prawdę powiedziawszy, za muzyką Mansona nie przepadam(nie lubię industrialu) ale wizerunek, sceniczne image, ma naprawdę niesamowite. I na pewno wiele osób, które nie mają styczności z taką muzyką, widząc gdzieś jego postać, pomyślą 'skądś znam tę twarz'. I dlatego, byłam szczerze zdziwiona tym werdyktem. Pink, nie powala mnie jakoś. Hehe, o wiele bardziej 'magiczny' ma na przykład Anja;D. Ogólnie, nie lubię kobiecego wokalu. Z kolei Aguilera.. Nie wiem, jak z nią jest teraz, jeżeli chodzi o brukowce, 'hollywoodzki show biznes', że tak to ujmę, jestem daleko, daleko w tyle. Aczkolwiek kojarzę, że jakiś czas temu aguilera miała całkiem ładny styl, coś w rodzaju rockabilly. Za to Red Hoci, są nieźli, jak na moje ucho, wiec sądzę, że 3. cie miejsce zasłużone.

Offline

 

#23 2010-12-27 21:48:19

Cneajna

Władca Piekieł

Skąd: Tirgoviste
Zarejestrowany: 2010-07-26
Posty: 1692
Punktów :   

Re: Ich kochamy ;)

No, coś pomiędzy rockabilly a pin up. Baardzo polecam teledyski do 'Aint no other man' i 'Candyman', są genialne.

Offline

 

#24 2010-12-28 12:06:47

 BlackQueen

Potępiony

Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 386
Punktów :   

Re: Ich kochamy ;)

Aint no other man w 2006 to był hit, ze ja nie mogę.
To miała fajny klimat. Na początku kariery kompromitowała się zabawami w spirsówę teraz bawi się w Lady Gagę.

Ja lubię Hurt. Ten cyrkowy klimat i rozpacz.

Ostatnio edytowany przez BlackQueen (2010-12-28 12:08:50)

Offline

 

#25 2010-12-28 12:19:41

Cneajna

Władca Piekieł

Skąd: Tirgoviste
Zarejestrowany: 2010-07-26
Posty: 1692
Punktów :   

Re: Ich kochamy ;)

Oo, o Hurt zapomniałam, a to też niesamowite. Ogólnie bardzo smutna piosenka...

Offline

 

#26 2010-12-28 17:11:16

 Mishia

Władca Piekieł

Skąd: Obok Rybnika :)
Zarejestrowany: 2010-06-17
Posty: 1721
Punktów :   

Re: Ich kochamy ;)

To jedna z niewielu piosenek X-tiny które lubię. Wokal niesamowity


Lepiej śmiać się u psychiatry, niż płakać u psychologa.

Offline

 

#27 2010-12-28 18:24:38

 Johana_MarieXIII

Fanatyczka XIII. Století

Skąd: Jihlava/Żyrardów/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 2829
Punktów :   
WWW

Re: Ich kochamy ;)

A ja tam w ogóle żadnej piosenki Aguilery nie umiem po tytule napisać, ale głos ma niezły. Chociaż piosenki bez komentarza, więc chyba wolę nie sprawdzać tych tytułów, które tu podałyście.
O, Christina, jest tu ktoś poza mną kto też nie ubóstwia Mansona, nie czuję się taka samotna Ja ani go lubię, ani nie lubię, jeśli chodzi o muzykę, nie jestem też wielką fanką jego głosu, nie podoba mi się zbytnio jego wygląd (poza jasnoniebieskimi soczewkami, aczkolwiek tak bardzo jasnoniebieskie oczy kojarzą mi się z innym muzykiem, każdy wie z kim ;P) i fryzurą. Ale wizerunek, cała jego osoba, zainteresowanie zbieraniem gadżetów związanych z nazimem Ogólnie jego wizerunek kojarzy mi się z tymi nastoletnimi mHroczniakami, którzy uważają się za satanistów, bo rozwalili parę grobów na cmentarzu i naszczali na ołtarz w kościele. Ale to tylko moja opinia.


BRATRSTVO LUNY TEAM

http://xiiistoleti.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu XIII. Století.

https://bratrstvoluny.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu Bratrstvo Luny.

Offline

 

#28 2010-12-28 20:53:27

orkov

Potępiony

Zarejestrowany: 2010-10-30
Posty: 468
Punktów :   

Re: Ich kochamy ;)

Hmm, prawdę powiedziawszy, ani razu nie słyszałam żadnej piosenki Aguilery.. Chyba że obiło mi się o uszy, ale nie wiedziałam, ze to ona;]. Posłucham, ocenię. Ja do Mansona nie mam nic przeciwko. Hmm... Ale moim zdaniem, to że ma specyficzny image, nie oznacza, że musi był naszym autorytetem;]. Mnie na przykład fascynuje postać Varga Vikernesa, bo jest takim kontrowersyjnym szaleńcem;). Co nie znaczy, ze musi być moim wzorem do naśladowania, i że chce robić to, co on;)

Offline

 

#29 2010-12-28 20:58:44

Fantasmagoria

Gość

Re: Ich kochamy ;)

Ja naprawdę bardzo lubię Marilyn Manson, sam Manson jako osoba według mnie ma świetny głos, dyskusyjny jest dla mnie jedynie jego image i ta cala otoczka wokół jego zespołu, nie wierzę po prosty aby ten gość byl na prawdę na tyle.. powiedzmy nienormalny, wydaje mi się że to także  w pewnym stopniu jest komercja, ale i ta komercja jest nawet ciekawym elementem w jego twórczości i przez to Marilyn Manson, wybija się tak na tle innych, jemu podobnych zespołów. I jego zachowania nie należy brać na poważnie, dla mnie to wielkie przedstawienie, iluminacja... albo po prostu pomysł na zdobycie dużych pieniędzy. Samego Marilyn Mansona uważam za inteligentnego człowieka, który dobrze wie co się najlepiej sprzedaje, i dlatego jest tak prowokujący.

Ostatnio edytowany przez Fantasmagoria (2010-12-29 12:59:10)

 

#30 2010-12-29 08:25:04

Cneajna

Władca Piekieł

Skąd: Tirgoviste
Zarejestrowany: 2010-07-26
Posty: 1692
Punktów :   

Re: Ich kochamy ;)

Według mnie on jest sztuczny i ma parcie na sławę... Posunie się do wszystkiego, byle szokować...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetónovĂŠ Ĺžumpy Moldava nad Bodvou