#1 2009-11-01 18:55:35

BrutalHelena

Wygnany

3786567
Skąd: Pusty plac zabaw.
Zarejestrowany: 2009-10-29
Posty: 105
Punktów :   

Poznajmy się bliżej.

Niech każdy napisze tutaj coś o sobie, niekoniecznie od razu w jakim mieście i na jakiej ulicy mieszkacie.
Tak więc. Ja mam na imię Klaudiahh. Mam kilkanaście lat, nie muszę dokładnie mówić ile, ale nie mam na pewno 11 lat i nie słucham Miley Cyrus. Jestem ateistką. Pochodzę z województwa lubelskiego, nie musicie wiedzieć z jakiego miasta. Mam siostrę i brata, jestem najstarsza w domu. Moja matka i tatuś byli metalami, a matka się dziwi, że ja jestem też takim "stworem nocy". Moi rodzice są po rozwodzie. Mieszkam z matką. Uwielbiam pisać opowiadania, które publikuję na blogach: www.przystanek-hogwart.blog.onet.pl , www.strawberry-black.blog.onet.pl i www.silent-watcher.blog.onet.pl . Prowadzę również bloga o moim życiu: www.je-crois-rever.blog.onet.pl . Jestem zakochana w twórczości zespołu Slipknot. Najbardziej podobała mi się płyta "Iowa" oraz "All Hope Is Gone". Moją ulubioną piosenką (ogólnie) jest ostatnio Slipknot - Vermilion Pt.2 - polecam tą piosenkę, jest bardzo inspirująca do pisania oraz rysowania. Mam konto na YouTube - www.youtube.com/DarkGothGirl123 . Lubię tworzyć filmy.
Rozpisałam się bardzo, co jest do mnie niepodobne, więc kończę. Pewnie podałam mnóstwo niepotrzebnych informacji, ale nie zwracajcie na to uwagi


When the sky become dark, I come out from my coffin,
In search of my new victim, Unholy passion... hot blood on my mouth,
Pointed teeth on your neck, I feel your soul inside me...
Theatres Des Vampires - Queen Of The Damned.

Offline

 

#2 2009-11-01 19:53:44

MortalVampire

Administrator

Zarejestrowany: 2009-10-21
Posty: 95
Punktów :   

Re: Poznajmy się bliżej.

Również mam parenaście lat, żeby nie było również więcej niż 12...
Mam na imię Agnieszka. Jestem jedynaczką. Nienawidzę swojego ojca. Na szczęście moja rodzicielka jest godna tego miana ( ) i ma dobry gust chociaż zdarzają jej się drobne odchyły do np muzyki pop ( fuuj ) Akceptuje mój wygląd co jest najważniejsze.
Jestem ateistką. Mieszkam w woj. świętokrzyskim w Kielcach.
Nienawidzę słońca. Kocham zimno, wiatr, deszcz itd.
Nienawidzę ludzi. Toleruje jedynie gotów.
Piszę książki, wiersze , rysuje, maluje ( tyle wystarczy... wiecej o tym to już w zainteresowaniach ) Podobają mi się obrazy Victori Fracnces i mam w domu jeden plakat jej twórczości.
Słucham alternatywnego rocka i róznych odmian metalu, szczególnie gotyckiego i symfonicznego.
Myślę że jeśli jedna osoba z tego forum zna prawdę to te pozostałe 7 też mogą ją poznac... więc napiszę tyle że nie jestem do końca człowiekiem...
Nałogowo piję krew. Gdy nie pije jej dłużej niż tydzień jestem słaba i zdarza mi się mdleć. Bez paru dni krwi okropnie boli mnie głowa i nie pomagają na to żadne tabletki.

Tyle chyba narazie wystarczy. W końcu to dopiero początek naszej znajomości

Offline

 

#3 2009-11-03 14:54:13

 Vellamo

Dusza

7280823
Call me!
Zarejestrowany: 2009-10-25
Posty: 44
Punktów :   
WWW

Re: Poznajmy się bliżej.

Nazywam się Michalina, choć najczęściej używam fińskiego imienia - Vellamo. Mam 16 lat i urodziłam się w województwie warmińsko-maurskim, jednak od sześciou miesięcy mieszkam w województwie pomorskim. Moja rodzina, szczególnie starsze pokolenie (dziadkowie), nie są zadowoleni z tego kim i jaka jestem, jednakże na szczęście mam oparcie w mamie. Mieszkam tylko z mamą psem i szczurem. Słucham muzyki gotyckiej i metalowej. Uwielbiam czytać książki i rysować. Pisanie wierszy stało się moim hobby. W zaciszu swego pokoju uczę się gry na klawiszach i uczę się języka fińskiego. Choć na te wszystkie przyjemności brak mi czasu przez moją wymagającą szkołę i nauczycielkę biologii. Prowadzę kilka blogów www.vamppi.blog.onet.pl, www.auvernat.blog.onet.pl i www.piercing-v.blog.onet.pl Poza tym interesuję się okultyzmem i wampiryzmem. Uwielbiam jak jest zimno i na ziemi leży śnieg. Nie znoszę upałów i parzącego słońca. Jestem osobą bardzo tolerancyjną i otwartą na różne nowości. Jestem wyznawczynią satanizmu filozoficznego i nie przejmuję się tym co mówią o mnie inni. Czuję się dobrze w swojej skórze. Gdy jest mi źle pomaga mi muzyka zespołu HIM i mój prywatny pamiętnik.
Mam nadzieję, że Was nie zanudziłam, ale czasem jak coś zacznę pisać to mogę tak długo.

MortalVampire napisał:

Nałogowo piję krew. Gdy nie pije jej dłużej niż tydzień jestem słaba i zdarza mi się mdleć. Bez paru dni krwi okropnie boli mnie głowa i nie pomagają na to żadne tabletki.

Jesteś sangiem?

Ostatnio edytowany przez Vellamo (2009-11-04 14:51:39)


Forum dla odważnych:
www.peili.dyskutuj.com

Offline

 

#4 2009-11-03 18:29:26

BrutalHelena

Wygnany

3786567
Skąd: Pusty plac zabaw.
Zarejestrowany: 2009-10-29
Posty: 105
Punktów :   

Re: Poznajmy się bliżej.

Na to wygląda. Ja tak miałam przez jakiś czas, prowadzali mnie do psychologa, a później do psychiatry i brałam psychotropy. Z czasem mi przeszło.


When the sky become dark, I come out from my coffin,
In search of my new victim, Unholy passion... hot blood on my mouth,
Pointed teeth on your neck, I feel your soul inside me...
Theatres Des Vampires - Queen Of The Damned.

Offline

 

#5 2009-11-04 19:51:35

MortalVampire

Administrator

Zarejestrowany: 2009-10-21
Posty: 95
Punktów :   

Re: Poznajmy się bliżej.

Podtwierdzone to nie jest.

Offline

 

#6 2009-11-05 10:59:39

Lover of Death

Kusiciel

Zarejestrowany: 2009-10-26
Posty: 271
Punktów :   

Re: Poznajmy się bliżej.

Nazywam się Kamila, chodź na co dzień mówią na mnie Kat (wzięło się to z moich inicjałów). Żeby nie było, mam więcej niż 12 lat i nie słucham popu ani żadnych kolorowych piosenkarek. Jestem chrześcijanką(?), gdyż moja cała rodzina jest wiary katolickiej, jednak w przyszłości zamierzam zmienić moją wiarę. Uważam, że nie powinno zmuszać się do wybranej przez rodziców religii, jeżeli się tego nie chce. Interesuję się wieloma rzeczami, takimi jak wampiryzm, piercing, tatuaże, hinduizm, buddyzm (ogólnie wierzenia), malarstwo klasyczne, poetyzm itd. Uwielbiam w wolnych chwilach pisać opowiadania, wiersze, rysować, czytać, słuchać muzyki. Wszystko to robię siedząc samej w pokoju...Hm, mam brata, który jest chory na ADHD i zespół aspergera ( nie wiem dokładnie jak to się pisze ), dlatego czasami jest mi naprawdę ciężko psychicznie. Tak jak MortalVampire uwielbiam pic krew. Pierwszy raz wypiłam ją jak leżałam w szpitalu, a pielęgniarka pobrała mi krew i zostawiła w pudełeczku na mojej szafce. Później tylko powiedziałam, że wzięła to ze sobą, a ja mogłam tylko powiedzieć "jestem zmęczona" i wszyscy wychodzili. Robiłam tak wielokrotnie, aż stało się to moim narkotykiem, no cóż.
Chyba na tyle


"W zimnym uścisku gotyckiego świata..."

Offline

 

#7 2009-11-05 15:16:54

BrutalHelena

Wygnany

3786567
Skąd: Pusty plac zabaw.
Zarejestrowany: 2009-10-29
Posty: 105
Punktów :   

Re: Poznajmy się bliżej.

Wszystkie mamy podobne zainteresowania Bardzo mi się to podoba


When the sky become dark, I come out from my coffin,
In search of my new victim, Unholy passion... hot blood on my mouth,
Pointed teeth on your neck, I feel your soul inside me...
Theatres Des Vampires - Queen Of The Damned.

Offline

 

#8 2009-11-06 07:48:07

Lover of Death

Kusiciel

Zarejestrowany: 2009-10-26
Posty: 271
Punktów :   

Re: Poznajmy się bliżej.

Hm, można było się tego spodziewać


"W zimnym uścisku gotyckiego świata..."

Offline

 

#9 2009-11-06 16:36:12

BrutalHelena

Wygnany

3786567
Skąd: Pusty plac zabaw.
Zarejestrowany: 2009-10-29
Posty: 105
Punktów :   

Re: Poznajmy się bliżej.

Tak, bo tylko pozerzy mają inne zainteresowania niż w.w. A macie jakieś choroby psychiczne?
Ja mam ADHD stopnia 2, dyskalkulię i sanguiarianizm. A wy?


When the sky become dark, I come out from my coffin,
In search of my new victim, Unholy passion... hot blood on my mouth,
Pointed teeth on your neck, I feel your soul inside me...
Theatres Des Vampires - Queen Of The Damned.

Offline

 

#10 2009-11-06 17:38:25

Dusica

Dusza

12297614
Skąd: Otchłań Śmierci
Zarejestrowany: 2009-10-25
Posty: 10
Punktów :   

Re: Poznajmy się bliżej.

Jak widzę, dużo osób napisało coś o sobie, więc także muszę się przedstawić
Więc mam na imię Angelika. Swojego wieku nie zdradzę, gdyż mógłby niezadowolić większości osób na tym forum.. Z powodu mojej subkultury i zainteresowań nie należę do najbardziej lubianych osób w szkole. Pochodzę z województwa łódzkiego. Jestem jedynaczką, co bardzo mnie cieszy..
Należę do wiary katolickiej, chociaż nie jestem zbyt częstym gościem w kościele,lub innych "nabożnych" sprawach. Mam szczęście, ponieważ moja mama nie ma nic przeciwko mojemu mrocznemu obliczu..
Jak wiele z Was nie przepadam za kiczowatym popem, tandetnymi gwiazdkami Disney'a, emo-pozerami itp.
Jak już wspominałam w innym temacie interesuję się zjawiskami paranormalnymi. Wierzę w magię, a także praktykuje telekinezę, jak narazie z marnym skutkiem. Uwielbiam wampiry i inne stwory nocy. Jak niektóre z poprzedniczek, pociąga mni krew, jednak nie piję jej nałogowo. Tylko wtedy, kiedy jest taka możliwość..
Wprost przepadam za większością czarnych charakterów, zwłaszcza szaleńczych, charyzmatycznych morderców,kanibali i nekrofili.. Oczywiście w filmach  
To chyba na tyle.. Pozdrawiam!

Ostatnio edytowany przez Dusica (2009-11-06 17:39:12)


"Kiedy patrzymy na śmierć albo na ciemność, lękamy się tylko nieznanego, niczego więcej. "

Offline

 

#11 2009-11-07 11:04:26

Lover of Death

Kusiciel

Zarejestrowany: 2009-10-26
Posty: 271
Punktów :   

Re: Poznajmy się bliżej.

mamy bardzo ciekawe osobowości


"W zimnym uścisku gotyckiego świata..."

Offline

 

#12 2009-11-07 13:20:28

BrutalHelena

Wygnany

3786567
Skąd: Pusty plac zabaw.
Zarejestrowany: 2009-10-29
Posty: 105
Punktów :   

Re: Poznajmy się bliżej.

Tak, jak każdy goth.


When the sky become dark, I come out from my coffin,
In search of my new victim, Unholy passion... hot blood on my mouth,
Pointed teeth on your neck, I feel your soul inside me...
Theatres Des Vampires - Queen Of The Damned.

Offline

 

#13 2009-11-07 15:49:31

Lover of Death

Kusiciel

Zarejestrowany: 2009-10-26
Posty: 271
Punktów :   

Re: Poznajmy się bliżej.

Oj uwierz, nie każdy Goth ma ciekawą osobowość, ja znam parę takich


"W zimnym uścisku gotyckiego świata..."

Offline

 

#14 2009-11-07 20:17:54

BrutalHelena

Wygnany

3786567
Skąd: Pusty plac zabaw.
Zarejestrowany: 2009-10-29
Posty: 105
Punktów :   

Re: Poznajmy się bliżej.

Na przykład?


When the sky become dark, I come out from my coffin,
In search of my new victim, Unholy passion... hot blood on my mouth,
Pointed teeth on your neck, I feel your soul inside me...
Theatres Des Vampires - Queen Of The Damned.

Offline

 

#15 2009-11-08 14:46:45

Lover of Death

Kusiciel

Zarejestrowany: 2009-10-26
Posty: 271
Punktów :   

Re: Poznajmy się bliżej.

Jedna taka z mojego osiedla, dwie ze szkoły. Ale w naszym gronie nie ma na szczęście takich osób


"W zimnym uścisku gotyckiego świata..."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs. Oasis Beach Apt in Palmas del Mar w/ Pool & Views.