#61 2011-11-22 17:15:38

 Mina

Demon

Zarejestrowany: 2011-07-31
Posty: 1078
Punktów :   

Re: Zaczynamy!!!

Duszona przez nieznajomą Ruda zdołała wydyszeć:
- To jest złe! Złe do szpiku kości! Nie dam temu rady!


"Jedynym sposobem na pozbycie się pokusy jest uleganie jej. Gdy będziemy się opierali, dusza zachoruje z tęsknoty za tym, czego sobie odmawiała, z żądzy za tym, co potworne jej prawa uczyniły potwornym i bezprawnym."

Offline

 

#62 2011-11-22 18:46:07

Lúthien Nemezys Grandin

Gość

Re: Zaczynamy!!!

<ale ona ją puściła już , no ale dobra> Puszcza Rudą. "Co? Co jest tak złe że musisz drzeć mordę na cały las?" Była wkurzona. Miała inne plany niż droczenie się z jakąś wariatką. "Odpowiadaj..."

 

#63 2011-11-23 11:51:22

 Mina

Demon

Zarejestrowany: 2011-07-31
Posty: 1078
Punktów :   

Re: Zaczynamy!!!

-Próbowałam to odnaleźć, odnaleźć, żeby Go pomścić... Ale to jest zbyt potężne....


"Jedynym sposobem na pozbycie się pokusy jest uleganie jej. Gdy będziemy się opierali, dusza zachoruje z tęsknoty za tym, czego sobie odmawiała, z żądzy za tym, co potworne jej prawa uczyniły potwornym i bezprawnym."

Offline

 

#64 2011-11-23 19:05:23

Lúthien Nemezys Grandin

Gość

Re: Zaczynamy!!!

Podirytowana zostawiła Rudą, od której już niczego się nie dowie... Lewitowała w stronę dziewczynki, poprawiając kaptur. "Kim jesteś i co tu robisz sama?"

 

#65 2011-11-23 19:28:22

 Deionarra

Kusiciel

35250615
Call me!
Skąd: Xanth
Zarejestrowany: 2011-11-06
Posty: 168
Punktów :   

Re: Zaczynamy!!!

Postanowiła, że zanim podejdzie do ludzi odprawi rytuał i przywoła dobre duchy, aby pozwoliły im ją zaakceptować. Jednak gdy rozstawiała świece niechcący przewróciła jedną. Zapalił się listek, potem gałąź i nim się zorientowała całe drzewo zajęło ogniem. Nie było lepszego sposobu na zwrócenie na siebie uwagi.


Więc, według Ciebie czym ja jestem? Kisielem z żurawiny? Kluczem dzikich gęsi odlatujących na południe w smutny, listopadowy poranek? Nie? Więc może cnotą utraconą u źródła przez cycatą córkę młynarza? No, powiedz mi, czym jestem.

Offline

 

#66 2011-11-23 19:31:09

Czarny_Lis

Gość

Re: Zaczynamy!!!

-Mamy gosci-powiedzial odwracajac glowe

 

#67 2011-11-23 20:24:34

Lúthien Nemezys Grandin

Gość

Re: Zaczynamy!!!

Zamknęła oczy gdy usłyszała palące się liście (tak, tak bo to słychać ). "Zostań tu" szepnęła do dziewczynki a sama podnosząc się wysoko nad ziemią poleciała w tamtą stronę. Kiedy była wystarczająco blisko zauważyła postać z niebieskawymi włosami zbierającą świeczki do torby. Usłyszała z daleka głos jednego z członków Dark Avangers. "Może wreszcie zaczęliby działać, a nie tylko chodzić w kółko" mruknęła do siebie i podleciała wysoko aż do korony jednego z bliskich drzew. Usiadła na gałęzi.

 

#68 2011-12-02 20:25:52

 Ravenna

Kusiciel

Zarejestrowany: 2011-01-23
Posty: 263
Punktów :   

Re: Zaczynamy!!!

Laetia odwróciła się w stronę lasu, dostrzegając smugi dymu...
-Pożar?...spodziewałam się raczej innego zachowania ze strony przeciwników...chyba że ma to odwrócić naszą uwagę... ...
-Sprawdźmy co dzieje się w miejscu pożaru- dodała po chwili- jednak nie całą ekipą...to może być zasadzka... ...podejmuję się sprawdzenia przyczyny tego zjawiska... ...przyda się jeszcze jedna osoba... kto idzie ze mną?

Ostatnio edytowany przez Ravenna (2011-12-02 20:26:29)


"...Każdy ma jakąś swoją prywatną szajbę. Jak z nią włazi w paradę zbyt wielu ludziom, mówią na niego wariat. ..." William Wharton "Ptasiek"

Offline

 

#69 2011-12-03 14:00:42

 Mina

Demon

Zarejestrowany: 2011-07-31
Posty: 1078
Punktów :   

Re: Zaczynamy!!!

Ruda podążyła za postacią lewitującą w stronę czerwonych płomieni. Trzęsła się na całym ciele. Nie była strachliwa, o nie. Po prostu to co widziała przekroczyło granice rozsądku. Zobaczyła niebieskowłosą dziewczynę i własnym oczom nie wierzyła. Ona nie powinna już była żyć. Kolejna surrealistyczna zagadka.


"Jedynym sposobem na pozbycie się pokusy jest uleganie jej. Gdy będziemy się opierali, dusza zachoruje z tęsknoty za tym, czego sobie odmawiała, z żądzy za tym, co potworne jej prawa uczyniły potwornym i bezprawnym."

Offline

 

#70 2011-12-19 17:33:39

Lúthien Nemezys Grandin

Gość

Re: Zaczynamy!!!

Kali błagam, przed kolejnym postem napisz gdzie jesteś np. "a tym samym czasie w Houston" albo coś like this.

Przyglądałam sie niebieskowłosej z dużą ciekawością. "Co ona tu robi?". Nie mogłam odpowiedzieć sobie na to pytanie, więc obserwowałam dalej...

 

#71 2012-01-10 00:38:04

 Deionarra

Kusiciel

35250615
Call me!
Skąd: Xanth
Zarejestrowany: 2011-11-06
Posty: 168
Punktów :   

Re: Zaczynamy!!!

<chichocze nerwowo> Upss...nie chciałam zwracać tak Waszej uwagi, ale wyszło, jak wyszło. Może przywołamy moc wody i spróbujemy to ugasić? Pomożecie mi? Szkoda zwierzątek. <robi maślane oczka, pokazując swoje dołeczki w policzkach>


Więc, według Ciebie czym ja jestem? Kisielem z żurawiny? Kluczem dzikich gęsi odlatujących na południe w smutny, listopadowy poranek? Nie? Więc może cnotą utraconą u źródła przez cycatą córkę młynarza? No, powiedz mi, czym jestem.

Offline

 

#72 2012-01-11 13:50:20

Czarny_Lis

Gość

Re: Zaczynamy!!!

-Czy ja Ci wyglądam na kogoś kto się bawi woda? Kazdy radzi sobie sam.

 

#73 2012-01-12 21:40:14

 Deionarra

Kusiciel

35250615
Call me!
Skąd: Xanth
Zarejestrowany: 2011-11-06
Posty: 168
Punktów :   

Re: Zaczynamy!!!

-Hmm...dzięki. Poradzę sobie. <po kilku machnięciach i gestach las wygląda, jakby w ogóle nie było żadnego pożaru, niebieskowłosa otrzepuje ręce>
-Tak w ogóle, to jestem Deionarra.


Więc, według Ciebie czym ja jestem? Kisielem z żurawiny? Kluczem dzikich gęsi odlatujących na południe w smutny, listopadowy poranek? Nie? Więc może cnotą utraconą u źródła przez cycatą córkę młynarza? No, powiedz mi, czym jestem.

Offline

 

#74 2012-01-13 15:53:02

Czarny_Lis

Gość

Re: Zaczynamy!!!

-A ja nie- odszczeknął chamsko

 

#75 2012-01-13 17:07:45

Lúthien Nemezys Grandin

Gość

Re: Zaczynamy!!!

Zleciała z gałęzi. Wylądowała zaraz obok istoty z tatuażem: "Miałeś gorszy dzień? Nie widzisz ze próbuje być przyjazna?" Zbliżyła swoją twarz do jego twarzy "Uwierz mi mój dzień też nie był najlepszy. Masz zamiar tak stać czy pomóc jej? W tym lesie nie tylko my zwróciliśmy uwagę na ogień..."

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Dno kruhové jímky DN hs t mm m objem Dno Suite with private beach Oтeли Нувара-Элия Ubytování Corato