#31 2010-10-21 15:57:22

 Mishia

Władca Piekieł

Skąd: Obok Rybnika :)
Zarejestrowany: 2010-06-17
Posty: 1721
Punktów :   

Re: Goth pokój

A ja sobie wymysliłam, że chcę mieć wiktoriańską latarnię uliczną. Mam z Bułgarii takie zdjęcie z takową i bardzo mi się spodobała.


Lepiej śmiać się u psychiatry, niż płakać u psychologa.

Offline

 

#32 2010-10-21 16:40:10

 FreaQ

Wygnany

7889328
Skąd: Piekielna odchłań...
Zarejestrowany: 2010-07-15
Posty: 134
Punktów :   
WWW

Re: Goth pokój

ja chce trumne!!!


"Rzeczywistośc to cos co nie znika, nawet gdy przestajemy w to wierzyć." Philip Kindred Dick

Offline

 

#33 2010-10-21 18:25:48

 BlackQueen

Potępiony

Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 386
Punktów :   

Re: Goth pokój

A ja mam juz zaprojektowany pokój, al epomysł zrealizuje za 2 lata dopiero, jakieś ciemno brązowe ładne bogate meble czyli biurko, komoda, szafa i łózko z jakiąś metalową ramą ^^ Och... ściany malne na kremowo brazowo Poszperam w antykach. itd... Taki wiktoriański pokoik chcę. Komodę mam zamiar wtedy przerobić na toaletkę.

Offline

 

#34 2010-10-22 18:47:16

 Johana_MarieXIII

Fanatyczka XIII. Století

Skąd: Jihlava/Żyrardów/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 2829
Punktów :   
WWW

Re: Goth pokój

Arisu, też uwielbiam takie latarnie, w Bydgoszczy, gdzie mieszkam, w Toruniu i w czeskim mieście Jihlava jest dużo takich, ale nie wiem, jak by się to prezentowało w miejscu zamkniętym, takim jak pokój...


BRATRSTVO LUNY TEAM

http://xiiistoleti.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu XIII. Století.

https://bratrstvoluny.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu Bratrstvo Luny.

Offline

 

#35 2010-10-22 22:48:26

 Mishia

Władca Piekieł

Skąd: Obok Rybnika :)
Zarejestrowany: 2010-06-17
Posty: 1721
Punktów :   

Re: Goth pokój

Mi to tam wisi jak by się to prezentowało, chcę taką mieć i już. Marzę też o namalowaniu wzdłuż jednej ściany gotyckich okien, a "za nimi" gwiaździstego nieba taką świecącą w ciemności farbą, czy innym cholerstwem.


Lepiej śmiać się u psychiatry, niż płakać u psychologa.

Offline

 

#36 2010-10-23 14:54:09

 Johana_MarieXIII

Fanatyczka XIII. Století

Skąd: Jihlava/Żyrardów/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 2829
Punktów :   
WWW

Re: Goth pokój

Arisu, ciekawy pomysł, na coś takiego nie wpadłam


BRATRSTVO LUNY TEAM

http://xiiistoleti.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu XIII. Století.

https://bratrstvoluny.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu Bratrstvo Luny.

Offline

 

#37 2010-10-23 16:36:11

 Mishia

Władca Piekieł

Skąd: Obok Rybnika :)
Zarejestrowany: 2010-06-17
Posty: 1721
Punktów :   

Re: Goth pokój

Tyle że nie pamiętam czy to był mój własny pomysł, czy gdzieś o tym czytałam >.<


Lepiej śmiać się u psychiatry, niż płakać u psychologa.

Offline

 

#38 2010-10-31 12:41:38

╬ Dama ╬ Apokalipsy

Gość

Re: Goth pokój

Cudne ;D
Matko jak ja bym chciała taki pokój .. matka sie na mnie drze jak tylko zamkne okiennice i jest ciemno a nie ..
chociaż podobają mi sie stare duże łózka jak u ludwika XVI i czarne ściany z motywem krwistej krwii jakby ktos został rozstrzelany .

 

#39 2010-11-02 21:22:23

orkov

Potępiony

Zarejestrowany: 2010-10-30
Posty: 468
Punktów :   

Re: Goth pokój

Na razie dzielę pokój z siostrą, ale nowy dom jest w budowie, jak wszystko pójdzie dobrze, to na wiosnę będzie gotowy. Chcę mieć ciemnofioletowy pokój, z logiem Huntera z albumu Requiem w kolorze czarnym albo liliowym, oraz wielki napis, coś w rodzaju Venom 'lay down your soul to the gods rock'n'roll', i czerwono krwiste zasłony. Na razie mam żółto niebieski. Nie da się zbyt wiele zrobić na razie, mam pokój z dziewięciolatką. Zawsze podłoga jest zawalona kablami od gitar, pieca, głośników itd. Jedna ze ścian jest cała obwieszona obrazami-pejzażami. Powiesiłam tutaj też portret Victorii Celes rysowany przez kolegę oraz zdjęcie moje i siotry. Na drugiej wiszą dwa plakaty Victorii Francess- Wilczyca i Czarownica, oraz plakat Victorii Celes , a także kalendarz z 2009 roku, przedstawiający napiękniejsze malarstwo polskie.Na kolejnej ścianie powiesiłam mój tribal na dużym brystolu, mój portret rysowany przez koleżankę, zdjęcie siostrzyczki, bambusowa mata w kanji oraz trzy wachlarze

Offline

 

#40 2010-11-02 22:22:55

 Hofcia

Dusza

Skąd: warszawa
Zarejestrowany: 2010-10-29
Posty: 33
Punktów :   
WWW

Re: Goth pokój

ja na razie nie wiem jaki chce miec pokój...nie moge sie zdecydowac bo mam dwie pasje japonia i wszystko co mrrroczne lub rockowe....
ale chciałabym mieć na suficie nietoperze ^^

Offline

 

#41 2010-11-14 14:48:39

Natalia valiant

Dusza

Zarejestrowany: 2010-11-14
Posty: 15
Punktów :   

Re: Goth pokój

Cóż mój pokój nie jest za gotycki - jest po babci i ostatni raz tapeta była wymieniana gdy miałam 9 lat (na razie nie mogę bo od września mieszkam u cioci a mama nie chce za bardzo wystraszyć księdza, przyjaciela rodziny moim stylem). Oczwiście mama urzadzała mi pokój w kolorach których nie znoszę. Ściany okropieństwo! Tapeta niebiesko żółta z pomarańczowymi kwiatami. Sufit Niebieski. Doniczki niebieski i żółte ozdobione kwiataki których nie da sie odczepić - ale przynajmniej nie ma tam kwiatów tylko kaktusy. Żyrandol nietypowy. 2 prostokąty o wygiętych rogach leżące jeden na drugim a z nich zwisają 2 stozkowate lampki- oczywisćie żółto niebieskie. Granatowy tapczan z niebieskim nakryciem - aczkolwiek pościel mam ciemną z czarną pumą (zwierzęciem nie symbolem marki).  Starsze melbe maja ok 20 lat i sa przemalowane na niebiesko zółty kolor. Nowsze wykonane z jasnego drewna - jesli tą klepinę mozna nazwać drewnem. Karnisz plastikowy granatowy- białe firanki i granatowe zasłonki. Biórko po bracie ciemna klepina. Granatowy dywan w rózne wzory.  Jedne drzwi są stare białe drugie nowsze karmelowy kolor - nie potrafie określać drzewami - z szybą.  Oczywiscie bardzo duzo ksiażek. Sporo figurek które nagromadziłam jako małe dziecko - główne przeróżne aniołki.  Na ścianie wisi chustka czarna w czaszki z przypinkami oraz przeróżnymi brelokami oczywiscie w klimacie.  Na półce w wazonie oczywiście słodkim dziewczecym - fuuuj - ususzone głównie czerwone róze  Nad biórkiem z sufitu zwisają takie porcelanowe i szmaciane lalki na chustawkach - nie wiem jak je opisać - i jedna czarownica.  Mam kilka koszyków wykonanych z wikliny papierowej z ciemnym brązie. 4 plakaty Victorii Frances z Back to Black,  2 plakaty ze zmiwerzchu Volturi i tych z 1 czesci filmu co był James, plakat Ian'a Somerhalder'a.  Plakat pamietników wampirów z B&B.  2 plakaty Metalica i 1 Nirwany - mimo iz ich nie słucham ani tych ani tych - chcę jakos zakryć białe drzwii a to jedne jakie zostały ciemne plakaty.  Trochę bizuterii w klimacie i to wszystko chyba. nie chcę opisywać jak powinien wygladac ten pokój to to by zajęło baaardzo dłuugo. w każdym razie w szystko utrzymane w czerwieni - róznych odcieniach i czerni. DUżo motywów gotyckich oraz celtyckich, do tego smoki i stare drewniane meble. Zapomniałam dodać ze w domu po babci stoi duzy ciemnobrązowy rozkładany stół na ok 18-20osób z PRAWDZIWEGO drewna nie obecnej podróby - chyba dębowe.  Szafa do zestawu w starym stylu sprzed 40 lat - 3drzwiowa i do tego tremo (lustro było 3drzwiowe ale zostało zdjete samo tremo półka pod spodem półka oszklona i 2 szfki +szuflady z boku) oraz kredens (  dół z drewna, a góra całkowicie oszklona oprócz tylkiej drewnianej ściany). Mama chce sie pozbyć 3 ostanich mebli ale w przyszłości zamierzam sienimi zająć.

Ostatnio edytowany przez Natalia valiant (2010-11-14 14:49:39)

Offline

 

#42 2010-11-14 18:25:35

 AraristAtom

Wygnany

3228593
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2010-10-31
Posty: 77
Punktów :   

Re: Goth pokój

Mam znajomą, która ma trumnę w pokoju Aktualnie jest to zwykła odpinana z materiału, ale dawniej miała taką prawdziwą, drewnianą. Niestety pewnego razu dostała ataku (ma cukrzycę) i roztrzaskała ją całkowicie ;P Ci z pogotowia mieli niezły zonk, próbując ją wyciągnąć spod kawałków drewna ;D I od tego czasu ma właśnie jakąś inną, coś w stylu śpiworu.


Ja: a teraz pisz pisz na pracownię
Kuba: tak jest!
Kuba: sie robi Szefowo

Offline

 

#43 2010-11-14 18:58:28

 Scarlett

Najwyższa zajebistość

12562953
Call me!
Skąd: Sześć stóp pod ziemią.
Zarejestrowany: 2010-08-11
Posty: 1858
Punktów :   
WWW

Re: Goth pokój

Mi by było niewygodnie w trumnie xD


Pojedynczy kwiat na rogu uliczki...
Gdy spoglądam w niebo, ostatnie płatki śniegu opadają mi na dłoń...

Offline

 

#44 2010-11-14 19:17:54

Fantasmagoria

Gość

Re: Goth pokój

No, to musi być masakra.

 

#45 2010-11-14 21:42:51

 Mishia

Władca Piekieł

Skąd: Obok Rybnika :)
Zarejestrowany: 2010-06-17
Posty: 1721
Punktów :   

Re: Goth pokój

Czy ja dobrze zrozumiałam że ona śpi/ spała w trumnie? O_o


Lepiej śmiać się u psychiatry, niż płakać u psychologa.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Donkey on the Beach