#1 2010-01-20 19:38:57

MortalVampire

Administrator

Zarejestrowany: 2009-10-21
Posty: 95
Punktów :   

Goth pokój

Czy wasz pokój jest typowo gotycki?
Jak jest urządzony?
Oczywiscie zdjęcia miło widziane

Offline

 

#2 2010-01-27 21:22:05

 Vellamo

Dusza

7280823
Call me!
Zarejestrowany: 2009-10-25
Posty: 44
Punktów :   
WWW

Re: Goth pokój

Zdjęć nie mam, ale postaram się za jakiś czas wrzucić jakieś. (O ile posprzątam w pokoju:) )
Kolor ścian jest ciemnofioletowy, sufit jasnofioletowy. Jedna ściana jest zapisana tekstami piosenek. Biurko jest zwykłe. Oczywiście nie podoba mi się to, ale mama na razie nie mam pieniędzy, aby kupić mi nowe. Zwykłe łóżko z czarną pościelą, stara szafa z antykwariatu, dużo lawendowych świec. (Uwielbiam zapach lawendy) Keyboard, na którym nie mam czasu grać, na foteliku leży torba i plecak, lampka, manekin, oczywiście maska wenecka i flaga Finlandii, książki. Na ścianie-skosach (Mieszkam na poddaszu) dwa plakaty: Victorii Frances i Villego Valo.

Ostatnio edytowany przez Vellamo (2010-01-27 21:22:53)


Forum dla odważnych:
www.peili.dyskutuj.com

Offline

 

#3 2010-02-05 10:27:07

Lover of Death

Kusiciel

Zarejestrowany: 2009-10-26
Posty: 271
Punktów :   

Re: Goth pokój

Kolor ścian jest ciemnoczerwony, sufit w najbliższym czasie będzie przemalowywany, ale jeszcze nie zdecydowałam na jaki kolor.  Łóżko, oczywiście z czarną pościelą w japońskie, czerwone wzorki, szafa, biurko, nad którym jest jeszcze jedno łóżko, aktualnie leżą tam misie i sukienka, która się bardzo łatwo mnie, a po wielokrotnych prasowaniach robi się dziwna, na biurku komputer, podkładka z wizerunkiem "trucicielki" Victorii Frances, książki i oczywiście komórka
Jeszcze jedna szafka na różne krzyże ogólnie biżuterię i kosmetyki, na niej leży ramka z Victorią (nie obrazem, a samą malarką ) obok jakieś takie eyelinery i kredki do oczu, których najczęściej używam, na niej stoi świeca czarna i biała, obok składany, wielki domek z drewna, postaram się dodac kiedyś foty.
Panele i na nich prosty dywan. Wszędzie oczywiście, podobnie jak u Vellamo, świece...
Dwa plakaty Victorii i jeden Sharon den Adel na szafie. W jednym koncie stroi gitara elektryczna mojego taty, chodziaż więcej ja na niej gram...
W jednym koncie mam jeszcze taki wysoki stolik i wysokie krzesła, na nim najczęściej szkicuję i robię wzory na tatuaże.
Nie mam firanek, ale ciemnofioletowe zasłony ^.^

Ostatnio edytowany przez GothicBlood (2010-02-05 10:28:50)


"W zimnym uścisku gotyckiego świata..."

Offline

 

#4 2010-02-05 15:59:13

MortalVampire

Administrator

Zarejestrowany: 2009-10-21
Posty: 95
Punktów :   

Re: Goth pokój

Vellamo napisał:

Zdjęć nie mam, ale postaram się za jakiś czas wrzucić jakieś. (O ile posprzątam w pokoju:) ).

Błagam wstaw!
Będę czekać z niecierpliwością...

Offline

 

#5 2010-02-06 11:39:55

 BlackQueen

Potępiony

Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 386
Punktów :   

Re: Goth pokój

Mój pokój jest kiepski. Niestety nie dostałam nigdy zgody na czarne ściany ani bordowe więc są jasne takie dość białe. Na szczęście czarna roleta nie wpuszcza dużej ilości światła na tablicy korkowej i w ramkach są czarno białe obrazki. Na meblach i lustrze jest pełno czarnych wzorków narysowanych temperą. Na szafie i biurku stoi wielki głośniki. Na ścianach są 3 puste haki muszę w końcu zrobić coś z tym. Pościel na łóżku jest czarna.Też mam w pokoju świece lubię takie o ciekawym zapachu. Miałam taką dużą  czerwoną różę ale zostało po niej nie wiele.  Na drzwiach wisi plakat. nie wiem skąd go mam nawet. Przedstawia kobietę w długiej bordowej sukni w lesie w tle widać kilka nagrobków.  Szukam obecnie innego łóżka. Zastanawiam się czy nie dać sobie dywanu ze skóry barana a mam taka w piwnicy. Tak ogólnie pokój jest mały i nie ciekawy ale może być.

Offline

 

#6 2010-02-14 23:21:09

 DarkDream

Wygnany

12580745
Zarejestrowany: 2010-01-17
Posty: 95
Punktów :   
WWW

Re: Goth pokój

ja będe miała niedługo przemeblowanie ^^ nienawidze swojego pokoju jest za jasny -_- mam niebiesko pomarańcowe ściany, niemam rolet, niebieskie meble... jasna podłoga koszmar T-T i cały jest zagracony ale ja mam problem utrzymaniem czystości XD XD koło komody stoi kayboard na którym gram... pokój jest obładowany moimi obrazami które namalowałam i nie mam gdzie pstawić... na ścianie nad łóżkiem mam plakat victorii Frances... pewnego dnia mi sie nudziło i stwierdziłam ze skoro pokój jest do remontu to pomaluje ściany.... na jednej mam napis "gothic" a wokół winorośla, na drugiej karykature Michaela Jackaona ,a na trzeciej kontury Michaela stojącego na palcach... chce jeszcze coś domalować ale niewiem na której scianie  XD
Pokój chce zmienić na mroczny styl... myślałam o ciemnofioletowych scianach albo ciemnoczerwonych... syfit to oczywiście czarny, i ciemna podłoga... fioletowe zasłony ^^ Myslałam żeby jedną ściane pomalować tworząc obraz... chciałam zrobić coś takiego http://cudaswiata.files.wordpress.com/2 … venice.jpg chodzi mi o te filary tworzące okna... styl gotycki, niewiem jak to sie dokładnie nazywa... i z tego widok na np, rozgwierzdżone niebo i pełnią księżyca (pomalowane farbą świecącą w ciemności ^^) mam nadzieje że wiecie o co mi chodzi XD Jestem normalnie mistrzem w tłumaczeniu -_-


Ból dodaje nam siły

Offline

 

#7 2010-04-25 03:46:12

 luna

Wygnany

5885691
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-04-24
Posty: 68
Punktów :   
WWW

Re: Goth pokój

Dzięki temu tematowi trafiłam na to forum.

Mój pokój mebluję za zarabiane przeze mnie pieniądze, toteż mam pełną dowolność. Ale rozumiem Was - bo nie zawsze tak było. Jednak z rodzicami zawsze da się dogadać i mieć przynajmniej chociaż trochę zajebisty pokój.

Obecnie zajmuję się malowaniem ścian na odcień Duluxa "Tajemniczy ogród" (taki ciemny, intensywny fiolet) oraz wyborem łóżka (myślę nad takim z baldachimem, aczkolwiek żeby zaoszczędzić baldachim skonstruuję sama przy pomocy mojego faceta...).

Najbardziej gotyckie łóżka to chyba tego typu:

http://www.meblekute.pl/data/katalog/produkty/duze/562_1220000339_337165.jpg

http://www.groty.net/wikingb1.jpg

Czyli metalowe,kute. Można sobie zawsze przy nich wybrać, czy kolor metalu ma być zupełnie czarny,czy udający stare złoto,podniszczone srebro itp.

Myślę, że kolorystyka typu czerń-biel-szarość, czerwień-czerń, fiolet-czerwień-czerń, fiolet-czerń i tym podobne miksy to najbardziej gotyckie zestawienia kolorystyczne.

No i świeczniki - najlepiej też jakieś żeliwne czy inne metalowe, wysokie, na wiele świec, ciemne zasłony... Ozdoby pokroju reprodukcji obrazów Zdzisława Beksińskiego albo "The Hands Resist Him" Stonehama (jeden z tzw. przeklętych obrazów... mam szczęście takową reprodukcję posiadać ];-> ), ewentualnie gadżety nieco ezoteryczne - kryształowa kula, metalowe dzwonki, zasuszone do czerni czerwone róże...

Można fantazjować do woli. Parę wypłat i stworzenie czegoś takiego to naprawdę pestka.


Zapraszam na stronę poświęconą wampirom i wampiryzmowi BLOOD LUNA oraz jej raczkujące FORUM

Offline

 

#8 2010-07-02 19:49:36

 Johana_MarieXIII

Fanatyczka XIII. Století

Skąd: Jihlava/Żyrardów/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 2829
Punktów :   
WWW

Re: Goth pokój

Z opisów sądzę, że macie fajne pokoje Ja mam, można powiedzieć, dwa pokoje: jeden u rodziców, rzadko tam bywam (jest jak najzwyklejszy, bo moi rodzice nie lubią gotyku), a drugi na stancji.
Ponieważ pokój, który mam na stancji, jest wynajmowany, nie mogę zmienić koloru ścian (są jasnożółte) ani mebli (z jasnego drewna), nie wygląda zbyt gotycko niestety. Łóżko jest zwykłe, granatowe z jakimiś wzorkami, też nie mogę go zmienić. Jedynym akcentem indywidualności są rzeczy na ścianie: zdjęcia Petra Štěpána z zespołu XIII. Století, trzy plakaty z koncertów XIII. Století i jeden z koncertu Huntera, jakieś mroczne zdjęcia i rysunki, notatki z języka czeskiego.


BRATRSTVO LUNY TEAM

http://xiiistoleti.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu XIII. Století.

https://bratrstvoluny.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu Bratrstvo Luny.

Offline

 

#9 2010-07-15 15:15:54

 FreaQ

Wygnany

7889328
Skąd: Piekielna odchłań...
Zarejestrowany: 2010-07-15
Posty: 134
Punktów :   
WWW

Re: Goth pokój

Witam wszystkich jestem nowy ale jak zobaczyłem post to odrazu sie zarejesterowałem więc tak:
moj pokój ma sciany w kolorze ciemnego fioletu, sufit jest tego samego koloru z białymi jakby smugami światła. okna mam czarne przy nich czarne długie zasłony z białymi napisami własnej roboty firanka jest ciemnoczerwona podwieszana na środku z wielka czarną kokardą. Segmenty są w kolorze ciemnego mahoniu niemal czarne. łóżko zwykłe z ciemnofioletowym obszciem, pościel czarna fotele równiez wielkie Fioletowe (ale mam namieszane z tymi kolorami ale przewarza fiolet) pod oknem mam tak jakby ołtarzyk jest tam mnóstwo starych ksiag do magii i parapsychologi, ludzka czaszka, dwa świeczniki z czarnymi świecami podpalona księga, szkatułka i kadzidła z olejkami i wyżłobione w kamieniu jeziorko (z woda z kranu i olejkiem). podłoga zwykła wypastowana bez dywanu żylandor bardzo zdobiony czarny z wysokimi kloszami jedna ściana zamazana tekstami piosenek Evanescence i inne. i moja wspóllokatorka Marysia hehe pod sufitem powieszona jak ludzie sie wieszaja na sznurze lalka (coś w stylu baby born) podpalona, bez oka, bez raczki i nóżki ale i tak ją kocham jednym słowem panuje mrok. najlepsze że pokój mojej siostry która jest kompletnym plastikiem jest cały różowy z motylkami i serduszkami loool. będe miał czas to podesle fotke.


"Rzeczywistośc to cos co nie znika, nawet gdy przestajemy w to wierzyć." Philip Kindred Dick

Offline

 

#10 2010-07-15 22:16:03

MortalVampire

Administrator

Zarejestrowany: 2009-10-21
Posty: 95
Punktów :   

Re: Goth pokój

Łaaa *o*
Pokój jak marzenie ^ ^
Na prawdę byłabym wdzięczna za fotki.
A tak przy okazji to witamy na forum.

Offline

 

#11 2010-07-16 16:33:28

 FreaQ

Wygnany

7889328
Skąd: Piekielna odchłań...
Zarejestrowany: 2010-07-15
Posty: 134
Punktów :   
WWW

Re: Goth pokój

Oo witam witam
jak tylko mój telefon stanie się sprawny wrzucę na pewno...^_^'


"Rzeczywistośc to cos co nie znika, nawet gdy przestajemy w to wierzyć." Philip Kindred Dick

Offline

 

#12 2010-08-16 16:37:18

 lunatikka

Dusza

Skąd: Kożuchów
Zarejestrowany: 2010-08-16
Posty: 5
Punktów :   
WWW

Re: Goth pokój

Czarne czy fioletowe ściany, filary, wielgachne łóżka z baldachimem... Przepiękne, ale trudne do wykonania w przeciętnym mieszkaniu. Nie urządzi się mrocznie np. pokoju dla małego dziecka albo salonu, przez który przewija się mnóstwo ludzi raczej nie w temacie gotyckim (nie chcę nikogo za mocno straszyć ). Ale nie trzeba zaraz mieszkać w zamczysku, żeby jednak zaakcentować podczas urządzania domu swój styl. Mam np. zdjęcie zakątka do picia kawy i czytania gazetki w kącie mojej kuchni:

http://a.imageshack.us/img832/8718/36138087.jpg

Reszta mieszkania jest już w stylu metalowym, czyli półki z płytami, ogromne głośniki, wzmacniacz, gitara i mnóstwo biletów z koncertów i festiwali na ścianie Oprócz tego plakaty kinowe z horrorów. Łazienka za to ma ściany w kolorze ciemnej czerwieni, ozdobione obrazkami autorstwa perkusisty z Voivod.

Jeśli szukacie drobiazgów do mieszkania w mrocznym stylu - polecam nasz sklep http://lunamarket.pl/, jest tam mnóstwo figurek, świeczników, kielichy, czarne świeczki itp. Możecie powrzucać do tego wątku trochę zdjęć i marzeń na temat mrocznego wystroju, chętnie poczytam i spróbuję sprostać zadaniu

Ostatnio edytowany przez lunatikka (2010-08-16 17:08:28)

Offline

 

#13 2010-08-16 20:39:08

 Johana_MarieXIII

Fanatyczka XIII. Století

Skąd: Jihlava/Żyrardów/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 2829
Punktów :   
WWW

Re: Goth pokój

lunatikka, piękne zdjęcie i ciekawe opisy reszty domu, wyobrażam sobie, jak to musi świetnie wyglądać.


BRATRSTVO LUNY TEAM

http://xiiistoleti.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu XIII. Století.

https://bratrstvoluny.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu Bratrstvo Luny.

Offline

 

#14 2010-08-17 15:57:17

Cneajna

Władca Piekieł

Skąd: Tirgoviste
Zarejestrowany: 2010-07-26
Posty: 1692
Punktów :   

Re: Goth pokój

W sklepie są naprawdę świetne rzeczy *_* Obiecałam sobie, że jak będę się przeprowadzać to w nowym pokoju musze mieć coś stamtąd *_*

Offline

 

#15 2010-08-23 17:31:20

 lunatikka

Dusza

Skąd: Kożuchów
Zarejestrowany: 2010-08-16
Posty: 5
Punktów :   
WWW

Re: Goth pokój

Cieszy mnie bardzo, że się podoba
Marzy mi się kupienie jakiegoś starego klimatycznego domu i zrobienie z niego mrocznego cudeńka...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetónovĂŠ Ĺžumpy Moldava nad Bodvou przegrywanie kaset vhs 3BR 3BA, Luxury Villa with Pool House Access ehotelsreviews.com