#1 2009-11-04 19:25:21

BrutalHelena

Wygnany

3786567
Skąd: Pusty plac zabaw.
Zarejestrowany: 2009-10-29
Posty: 105
Punktów :   

Piercing.

Na wstępie dziękuję Mości Administratorowi za założenie takiego forum
Gdzie macie kolczyki? W jakim wieku sobie zrobiliście? Rodzice Wam pozwolili?


When the sky become dark, I come out from my coffin,
In search of my new victim, Unholy passion... hot blood on my mouth,
Pointed teeth on your neck, I feel your soul inside me...
Theatres Des Vampires - Queen Of The Damned.

Offline

 

#2 2009-11-04 20:00:32

MortalVampire

Administrator

Zarejestrowany: 2009-10-21
Posty: 95
Punktów :   

Re: Piercing.

Z takich innych miejsc to mam na  górze ucha tak w miejscu gdzie popularnie elfy mają te wydłużenia.
Myślałam nad kolczykiem w łuku brwiowym jednak uznałam że za dużo niebezpieczeństw a po za tym nawet ja wyjmiesz kolczyk to są dziury ...  Dużo się o tym naczytałam i uznalam że nie warto.
Teraz rozmyślam nad kolczykiem w języku.
Ma ktoś może ?  Wiecie czy trzeba mieć zgodę rodzicow albo ukonczone iles tam lat by miec w tym miejscu kolczyka?
Oczywiscie nie musicie mi pisac o kolczyku w języku bo czytałam o tym... hmm .. no przeszukałam chyba cały internet   wiem już wszystko :>

Offline

 

#3 2009-11-04 20:37:44

BrutalHelena

Wygnany

3786567
Skąd: Pusty plac zabaw.
Zarejestrowany: 2009-10-29
Posty: 105
Punktów :   

Re: Piercing.

Ja mam na razie 6 u lewym uchu, w wardze kółeczko i w nosie kółeczko. Planuję jeszcze kilka w prawym uchu i w brwi. W pępku na pewno sobie nie zrobię, bo mi się to źle kojarzy. A język... jeszcze zobaczymy


When the sky become dark, I come out from my coffin,
In search of my new victim, Unholy passion... hot blood on my mouth,
Pointed teeth on your neck, I feel your soul inside me...
Theatres Des Vampires - Queen Of The Damned.

Offline

 

#4 2009-11-04 21:08:47

MortalVampire

Administrator

Zarejestrowany: 2009-10-21
Posty: 95
Punktów :   

Re: Piercing.

Mi też się to źle kojarzy. Według mnie klczyki w w pępku są zarezerwowane dla ...za przeproszeniem... dziwek.

Offline

 

#5 2009-11-05 11:07:37

Lover of Death

Kusiciel

Zarejestrowany: 2009-10-26
Posty: 271
Punktów :   

Re: Piercing.

Taak. Hm. Ja mam w uszach (to już chyba poezja, nie? i w chrząstce. Zamierzam zrobic sobie w tym tygodniu, jak wyzdrowieje w nosie kółeczko xd


"W zimnym uścisku gotyckiego świata..."

Offline

 

#6 2009-11-05 15:05:12

BrutalHelena

Wygnany

3786567
Skąd: Pusty plac zabaw.
Zarejestrowany: 2009-10-29
Posty: 105
Punktów :   

Re: Piercing.

MortalVampire napisał:

Mi też się to źle kojarzy. Według mnie klczyki w w pępku są zarezerwowane dla ...za przeproszeniem... dziwek.

Dokładnie o to samo mi chodzi. I jeszcze z blacharami.


When the sky become dark, I come out from my coffin,
In search of my new victim, Unholy passion... hot blood on my mouth,
Pointed teeth on your neck, I feel your soul inside me...
Theatres Des Vampires - Queen Of The Damned.

Offline

 

#7 2009-11-06 07:44:12

Lover of Death

Kusiciel

Zarejestrowany: 2009-10-26
Posty: 271
Punktów :   

Re: Piercing.

Kolczyk w brzuchu? P.O.R.A.Ż.K.A. ... Dla blachar i plastików, nie mówiąc o tzw. dziwkach >.<
W życiu bym sobie tego nie zrobiła, zwłaszcza, że jakoś nie podchodzi mi "przedziurkowana pępowina"


"W zimnym uścisku gotyckiego świata..."

Offline

 

#8 2009-11-06 17:00:52

BrutalHelena

Wygnany

3786567
Skąd: Pusty plac zabaw.
Zarejestrowany: 2009-10-29
Posty: 105
Punktów :   

Re: Piercing.

Jeszcze mi się nie podobają kolczyki w dziwnych miejscach, np.: mostek, kark, biodro, kostka, kciuk, miejsce intymne. To dopiero jest porażka.


When the sky become dark, I come out from my coffin,
In search of my new victim, Unholy passion... hot blood on my mouth,
Pointed teeth on your neck, I feel your soul inside me...
Theatres Des Vampires - Queen Of The Damned.

Offline

 

#9 2009-11-07 11:00:47

Lover of Death

Kusiciel

Zarejestrowany: 2009-10-26
Posty: 271
Punktów :   

Re: Piercing.

O taak...zgadzam się...


"W zimnym uścisku gotyckiego świata..."

Offline

 

#10 2010-01-02 12:57:25

 Vellamo

Dusza

7280823
Call me!
Zarejestrowany: 2009-10-25
Posty: 44
Punktów :   
WWW

Re: Piercing.

BrutalHelena napisał:

Jeszcze mi się nie podobają kolczyki w dziwnych miejscach, np.: mostek, kark, biodro, kostka, kciuk, miejsce intymne. To dopiero jest porażka.

Ja się tutaj z Tobą nie zgodzę. Im dziwniejsze miejsce tym kolczyk atrakcyjniejszy. Sama miałam dość niedawno kolczyka między palcem wskazującym a kciukiem, niestety z pewnych przyczyn musiałam go wyciągnąć. Miejsca intymne... Christina bardzo mi się podoba i wiem, że za jakiś czas będzie on gościł na moim ciele.
Co do kolczyków... Na razie mam ich 10. 6 w prawym uchu, 3 w lewym i labret w wardze. Kolczyki są częścią mnie i z nimi będzie wiązała się moja przyszłość.


Forum dla odważnych:
www.peili.dyskutuj.com

Offline

 

#11 2010-01-18 21:30:28

 DarkDream

Wygnany

12580745
Zarejestrowany: 2010-01-17
Posty: 95
Punktów :   
WWW

Re: Piercing.

mam tylko standardowe 2 w uszach... miałam 3 w jednym uchu ale dwa wyjęłam i szybko mi zarosły.... chce sobie zrobić kolejne trzy w prawym uchu i kolczyk na środku wargi podobaja mi sie bardzo tez na nosi (w miejscu gdzie sa zatoki ) niewiem czy to dobrze ujełam, ale chyba wiadomo o co chodzi ^^


Ból dodaje nam siły

Offline

 

#12 2010-01-23 22:28:25

 BlackQueen

Potępiony

Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 386
Punktów :   

Re: Piercing.

Ja standardowo 2. To i tak było trudno dostać kiedyś na to jakąkolwiek zgodę. Ale przebijałam 3 razy bo ciągle zarastało:/ Bardzo podoba nie się w chrząstce ucha od roku już pragnę to zrobić. Jakoś nie wypala. Ja źle znoszę ból i muszę się przygotować psychicznie a ostatnio mnie coś często igłami traktują.

córka_szatanac wiem o co ci chodzi z tym miejscem gdzie są zatoki. Ciekawie to wygląda moim zdaniem ale a jakoś na swoim ciele nie chce wychodzić poza obszary ucha

Offline

 

#13 2010-01-25 18:30:35

 DarkDream

Wygnany

12580745
Zarejestrowany: 2010-01-17
Posty: 95
Punktów :   
WWW

Re: Piercing.

tez sobie nie chce robic a ostatnio w łazience w szkole koleznaka mi zrobiła dwie dodatkoew dziurki w prawym uchu wiec teraz moge sie zastanawiać nad kolczykiem w wardze ^^


Ból dodaje nam siły

Offline

 

#14 2010-03-02 00:03:38

 DarkDream

Wygnany

12580745
Zarejestrowany: 2010-01-17
Posty: 95
Punktów :   
WWW

Re: Piercing.

ostatnio mi sie zachciało kolca na karku... ale słyszałam ze jest z tym pewne ryzyko.. nie znam sie za bardzo na piercingu... mozecie mi powidzieć czy warto i co to za ryzyko?? ^^


Ból dodaje nam siły

Offline

 

#15 2010-04-25 02:38:44

 luna

Wygnany

5885691
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-04-24
Posty: 68
Punktów :   
WWW

Re: Piercing.

Zazdroszczę Wam, dziewczyny. Próbowałam piercingu w wielu miejscach, ale nakłucia w ogóle mi się nie goją, nieważne, czy robię je sama, czy robi je kosmetyczna, czy wielki facet w salonie piercingu i tatuażu. Po prostu mam problemy z krzepliwością i gojeniem ran. Z tego powodu taki kolczyk ze stali nierdzewnej czy czegokolwiek, co ma być nieuczulające lub uczulające, przez rok będzie cały czas powodował ropienie i krwawienie przy wkładaniu i wyjmowaniu. Dosyć dziwna sprawa, ale mój organizm nie toleruje żadnych zmian tego typu i niestety nie mogę sobie pozwolić na nic trwałego. Co nie zmienia faktu, że chętnie bawię się igłami z apteki i robię sobie rozmaite dziurki na kolczyki czy corset piercing (przykład).

Może kiedyś mi się wreszcie uda i zrobię sobie na stałe parę dziurek w uszach... oby

Dawajcie więcej fot!

PS. DarkDream, najlepiej spytaj o to lekarza lub faceta z profesjonalnego salonu. Mnóstwo ludzi robi sobie takie kolce na karku i nie mają żadnych powikłań ani przykrych przypadłości. Ważne, żebyś nie robiła sobie tego sama.

Ostatnio edytowany przez luna (2010-04-25 02:40:12)


Zapraszam na stronę poświęconą wampirom i wampiryzmowi BLOOD LUNA oraz jej raczkujące FORUM

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ts2 space stock price studio kopiowania kaset mokotów