#91 2013-02-20 08:54:06

 Mina

Demon

Zarejestrowany: 2011-07-31
Posty: 1078
Punktów :   

Re: Kolor Waszych włosów

Moje włosy są wyleniało rudę w tym momencie z jakimiś półcentymetrowymi ciemnymi odrostami. Ale nie mam mocy nic z nimi robić. One chyba też na to sił nie mają, bo przez zimę są w stanie dosłownie agonalnym, nie pomagają ani odżywki, ani podcinanie rozdwojonych końcówek.


"Jedynym sposobem na pozbycie się pokusy jest uleganie jej. Gdy będziemy się opierali, dusza zachoruje z tęsknoty za tym, czego sobie odmawiała, z żądzy za tym, co potworne jej prawa uczyniły potwornym i bezprawnym."

Offline

 

#92 2013-02-20 11:00:33

 Elspeth

Administrator

28114461
Call me!
Skąd: Joensuu
Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 2867

Re: Kolor Waszych włosów

Podcinanie ogólnie niewiele pomoże na zły stan włosów, podcina się jeden koniec a problem leży w drugim końcu, przecież tam się buduje;) Może udaj się do dermatologa, albo jeśli masz gdzieś blisko to do trychologa, w ostateczności zwykłego lekarza rodzinnego. Być może nie chodzi tu o włosy, a niedobór (lub też bardzo wątpliwy nadmiar) jakiś witamin / minerałów?


Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg.

Offline

 

#93 2013-02-20 13:24:01

 Bluebell

Wygnany

Zarejestrowany: 2013-01-18
Posty: 95
Punktów :   

Re: Kolor Waszych włosów

Odżywkami nie uratujesz zniszczonych włosów. Mnie fryzjer na polepszenie ich wyglądu polecił tabletki Revalid, kupiłam na Allegro (w aptece są dwa razy droższe) i faktycznie widziałam efekty, a wybrałam tylko jedno opakowanie.
Teraz stosuję prostą kurację "nie suszyć, nie prostować, nie farbować".

Offline

 

#94 2013-02-21 10:03:43

 Mina

Demon

Zarejestrowany: 2011-07-31
Posty: 1078
Punktów :   

Re: Kolor Waszych włosów

Elspeth napisał:

Podcinanie ogólnie niewiele pomoże na zły stan włosów, podcina się jeden koniec a problem leży w drugim końcu, przecież tam się buduje;) Może udaj się do dermatologa, albo jeśli masz gdzieś blisko to do trychologa, w ostateczności zwykłego lekarza rodzinnego. Być może nie chodzi tu o włosy, a niedobór (lub też bardzo wątpliwy nadmiar) jakiś witamin / minerałów?

Niedobory to ja mam z pewnością wszystkiego z moimi 19 kg niedowagi, ale to jakoś nigdy nie stanowiło problemu, poniszczyłam je farbowaniami, no i zima też nie służy specjalnie. Jak nie czapka, od której się elektryzują to mokry śnieg i wchodzenie z nim do suchych pomieszczeń. Uroki tej pory roku...

Co do tabletek, to chyba faktycznie warto by wypróbować, zaszkodzić nie zaszkodzą.


"Jedynym sposobem na pozbycie się pokusy jest uleganie jej. Gdy będziemy się opierali, dusza zachoruje z tęsknoty za tym, czego sobie odmawiała, z żądzy za tym, co potworne jej prawa uczyniły potwornym i bezprawnym."

Offline

 

#95 2013-02-21 11:17:59

 Elspeth

Administrator

28114461
Call me!
Skąd: Joensuu
Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 2867

Re: Kolor Waszych włosów

Te tabletki właśnie zawierają to, czego potrzeba a prawdopodobnie brak. Niemniej też radziłabym skonsultować się z lekarzem bo to nie boli a owszem, można sobie zaszkodzić.
Pora roku ma na to wpływ, stres jeszcze bardziej. Ale w przypadku włosów zwykle jest to reakcja opóźniona. O tym, że przecież czapka zimą to jak najbardziej zdrowa reakcja nawet nie wspomnę, jednak nie bardzo rozumiem co ma do tego śnieg. Latem czy wiosną też przecież myjesz włosy i siedzisz w suchym pomieszczeniu O.o


Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg.

Offline

 

#96 2013-02-23 01:30:56

Murder_Leader

Przeklęty

Spytaj
Zarejestrowany: 2012-06-15
Posty: 797
Punktów :   

Re: Kolor Waszych włosów

Miałam wielkie plany farbowania, ale mi przeszło DZIĘKI cholera wie czemu. Za to będę miała dopinki <3
Dreadlocki, dredy, proste włosy, wszystko kolorowe <3

Offline

 

#97 2013-02-23 23:23:25

 Johana_MarieXIII

Fanatyczka XIII. Století

Skąd: Jihlava/Żyrardów/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 2829
Punktów :   
WWW

Re: Kolor Waszych włosów

Jebłam sobie trochę ciemniejszy i bardziej intensywny odcień rudego. Na szczęście u mnie rudy się dobrze i długo trzyma. Poza tym z Gravciem kupiliśmy różowe i fioletowe dopinki i planujemy kupić jeszcze zielone i czerwone. Dla mnie dopinki to najlepsze rozwiązanie, bo nie zawsze mogę wyglądać jak chcę niestety, więc nie mogę mieć na stałe pofarbowanych jakiś dziwnych kolorowych pasemek, i mniej włosy się niszczą i mogę je sobie zmieniać w zależności od humoru


BRATRSTVO LUNY TEAM

http://xiiistoleti.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu XIII. Století.

https://bratrstvoluny.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu Bratrstvo Luny.

Offline

 

#98 2013-02-26 18:59:23

 zombi

Wygnany

Skąd: woj.mazowieckie
Zarejestrowany: 2013-02-16
Posty: 77
Punktów :   

Re: Kolor Waszych włosów

naturalnie mam takie coś jakby pomieszać brąz z siwym a obecnie mam u góry włosów czarne z granatowym pobłyskiem a niżej połączenie burgundu i fioletu


Jeśli nie chcesz mieć swego udziału w klęskach, nie będziesz go miał również w zwycięstwach.
- Antoine De Saint-Exupery

Offline

 

#99 2013-07-22 23:53:07

 Darcy666

Dusza

Skąd: Opole
Zarejestrowany: 2013-07-17
Posty: 25
Punktów :   

Re: Kolor Waszych włosów

A ja mam czerwone, długie prawie do pasa, całkiem proste włosy, ale jak na mój gust kolor za bardzo wpada w brąz i na następne farbowanie kupię prawdopodobnie inny odcień.


Życie jest chorobą, a śmierć zaczyna się już w chwili urodzenia. Każde odetchnięcie, każde uderzenie serca jest odrobiną śmierci. Krokiem ku unicestwieniu.
~Paul Remarque~

Offline

 

#100 2013-07-23 02:03:59

 Elspeth

Administrator

28114461
Call me!
Skąd: Joensuu
Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 2867

Re: Kolor Waszych włosów

Szybko tracisz kolor po farbowaniu?


Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg.

Offline

 

#101 2013-07-23 11:05:24

 Darcy666

Dusza

Skąd: Opole
Zarejestrowany: 2013-07-17
Posty: 25
Punktów :   

Re: Kolor Waszych włosów

Jak kupowałam z Palette to ładny kolor trzymał się jakieś dwa tygodnie, a kolejne dwa wyglądał jak jasny pomarańcz (a kupowałam "ognistą czerwień"). Teraz przerzuciłam się na Garnier i jak na razie jestem zadowolona. Kolor wciąż taki sam, tylko przez pierwsze dwa dni był bardzo, bardzo ciemny. Teraz to wciąż czerwień, trzyma się o wiele lepiej niż palette. Tyle, że kupiłam nie taki odcień jak miał być (dałam się tej babce ze sklepu zakręcić). Jak na mój gust za bardzo wpada w brąz, więc z Garniej Olja polecam odcień 6.6, a ja mam 4.6.


Życie jest chorobą, a śmierć zaczyna się już w chwili urodzenia. Każde odetchnięcie, każde uderzenie serca jest odrobiną śmierci. Krokiem ku unicestwieniu.
~Paul Remarque~

Offline

 

#102 2013-07-23 13:17:37

 Elspeth

Administrator

28114461
Call me!
Skąd: Joensuu
Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 2867

Re: Kolor Waszych włosów

Ja mam swój toner, typowy czerwony. Ale nie chwyta zbyt dobrze, muszę pod to dać zwykłą farbę (najlepiej czerwoną ale nawet na blondzie chwytało;)), takie moje włosy. Może wypróbuję tą farbę bo mam dość podwójnego farbowania;)


Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg.

Offline

 

#103 2013-07-23 13:55:28

 Darcy666

Dusza

Skąd: Opole
Zarejestrowany: 2013-07-17
Posty: 25
Punktów :   

Re: Kolor Waszych włosów

Ja od początku używam tylko farb. Pewnie będę mieć okropnie zniszczone włosy, ale jak na razie po ponad roku są mocniejsze niż były dawniej. Z doświadczneinia wiem, że na blondzie bardzo mocna chwyta i tych ciemniejszych kolorów nie polecam, bo wychodzą mocno wiśniowe. I oczywiście jeśli masz długie włosy, to musisz kupić dwa opakowania. Ja mam włosy prawie do pasa i jedno opakowanie wystarcza mi na połowę.


Życie jest chorobą, a śmierć zaczyna się już w chwili urodzenia. Każde odetchnięcie, każde uderzenie serca jest odrobiną śmierci. Krokiem ku unicestwieniu.
~Paul Remarque~

Offline

 

#104 2013-07-23 15:18:09

 Elspeth

Administrator

28114461
Call me!
Skąd: Joensuu
Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 2867

Re: Kolor Waszych włosów

Krótkich włosów nie mam ale zwykle radziłam sobie jednym opakowaniem. Ja mam włosy pierońsko mocne, od farbowania się poniszczyły. Dlatego toner nie chwyta, muszę je najpierw trochę przeciorać farbą:)


Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg.

Offline

 

#105 2013-07-23 17:13:46

 Johana_MarieXIII

Fanatyczka XIII. Století

Skąd: Jihlava/Żyrardów/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 2829
Punktów :   
WWW

Re: Kolor Waszych włosów

Obecnie mam jasny blond z dwoma jaskrawozielonymi pasemkami.


BRATRSTVO LUNY TEAM

http://xiiistoleti.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu XIII. Století.

https://bratrstvoluny.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu Bratrstvo Luny.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.hotels-world.pl/