• Index
  •  » Gotyk
  •  » Czy gotem może być każdy?

#31 2014-08-04 18:20:03

 Black_Rose_Lady

Wygnany

Skąd: Klodzko
Zarejestrowany: 2014-01-07
Posty: 87
Punktów :   
WWW

Re: Czy gotem może być każdy?

Po dogłębnej analizie pytania, myślę, że true Got\Gotka musi posiadać określone cechy charakteru, o których pisałam w innym wątku i nie każdy może stać się owym osobnikiem ot tak, bo mu się nagle zachciało, czy spodobało, sądzę, że jest to powolny, nieustający proces, który dojrzewa w danym człowieku.
Jeśli chodzi o mnie, to powiem, że zawsze mnie ciągnęło ( i przyciąga nadal )do rzeczy tajemniczych, budzących w większości grozę i lęk, do rzeczy sacrum, często miewałam ( i miewam ) bardzo symboliczne sny ( niektóre były prorocze ), uwielbiam ciekawe, stare miejsca, zwłaszcza stare cmentarzyska i pradawne miejsca kultów, fascynuje mnie moment przejścia człowieka w inny wymiar ( bo wierzę, że taki jest ), interesują mnie dawne religie i wierzenia - sama uznaję się za osobnika wierzącego w Siłę Wyższą, która ma wpływ na życie ludzkie; kocham sztukę, dobrą muzykę, taniec, ludzi, dobre jedzonko, ubóstwiam Matkę Naturę i oczywiście czarny kolor. Także w głębi ducha słyszę nieustający, wewnętrzny Głos, który mi ciągle powtarza, że jestem Gotką

Ostatnio edytowany przez Black_Rose_Lady (2014-08-04 18:28:37)


Urodziłam się w miesiącu
tańca na linie
Kocham taniec
lina pojawia się od czasu do czasu

Offline

 

#32 2014-08-04 22:51:12

 bernard

Kusiciel

45942303
Skąd: zapomniany klasztor
Zarejestrowany: 2011-01-20
Posty: 274

Re: Czy gotem może być każdy?

Black_Rose_Lady, przeczytałem to co napisane i odnosze wrazenie, ze  Jestes Gotką,
ponadto istnieje duze prawdopodobieństwo graniczace niemalze z pewnoscia ( przynajmniej dla mnie),
ze jestes Gotką wzorcową.
Zatem mamy do dyspozycji na forum rys wzorca Gotki lub gotycki probierz.

Ostatnio edytowany przez bernard (2014-08-04 22:51:51)

Offline

 

#33 2014-08-04 23:06:44

 Black_Rose_Lady

Wygnany

Skąd: Klodzko
Zarejestrowany: 2014-01-07
Posty: 87
Punktów :   
WWW

Re: Czy gotem może być każdy?

Bernard


Urodziłam się w miesiącu
tańca na linie
Kocham taniec
lina pojawia się od czasu do czasu

Offline

 
  • Index
  •  » Gotyk
  •  » Czy gotem może być każdy?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Проживание Тонга