#76 2014-05-27 16:49:18

efe

Gość

Re: Jaki tatuaż chcielibyście mieć?

Witam, nie chce zaśmiecać ale jeśli ktoś znajdzie chwilkę będę bardzo wdzięczna. Prośba dotyczy wypełnienia ankiety o zjawisku tatuowania, z której wnioski będę mogła przedstawić w swojej pracy magisterskiej. Szczególnie zależy mi na dotarciu do osób posiadających tatuaż oraz osób w starszym wiekiem ze względu na fakt, iż ważne jest ujęcie różnic pokoleniowych. Każdy może wziąć udział w badaniu. Jest ono podzielone na dwie grupy respondentów. Jeśli możesz proszę prześlij ankietę dalej: Przelinkujcie znajomym, podsuncie rodzicom.

Dla nieposiadających tatuażu: https://docs.google.com/forms/d/1AsNtHr … =send_form

Dla posiadających tatuaż: https://docs.google.com/forms/d/1gMHXRl … =send_form

Z góry bardzo dziękuję,
Agata

 

#77 2014-05-27 18:37:13

 Elspeth

Administrator

28114461
Call me!
Skąd: Joensuu
Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 2867

Re: Jaki tatuaż chcielibyście mieć?

Hipokryzja. Nie chcę zaśmiecać ale wrzucę to w każdym temacie.

Niemniej jednak ja wypełniłam, z innych tematów usunęłam, żeby śmietnika nie było bo mnie to denerwuję. Nie lubię jak mi ktoś ankiety wrzuca, ale jeśli temat ciekawy i prośba miła i to się da przeżyć. Na przyszłość wrzuć to po prostu w jeden temat, dotrze wystarczająco dobrze.


Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg.

Offline

 

#78 2014-06-13 19:25:40

 bernard

Kusiciel

45942303
Skąd: zapomniany klasztor
Zarejestrowany: 2011-01-20
Posty: 274

Re: Jaki tatuaż chcielibyście mieć?

w kwestii tatuażu - mi sie marzy logo "SS" pod lewym ramieniem - niestety spozniłem sie 80 lat
Pocieszeniem moze sygnet noszony na małym palcu lewej dłoni
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/ … bcc54bb51b

Ostatnio edytowany przez bernard (2014-07-31 22:32:15)

Offline

 

#79 2014-08-03 19:22:21

sacrifice

Dusza

Zarejestrowany: 2014-08-03
Posty: 3
Punktów :   

Re: Jaki tatuaż chcielibyście mieć?

Od zawsze chciałam napaprać na skórze gwiazdy oplecione kolczastym sznurem. Kolorowe czy czarne- nieistotne. Teraz, wracając w tył te kilka lat, dziękuję bogu, jeśli rzeczywiście istnieje, że mi matka piekło w domu robiła, za każdym razem, kiedy temat tatuażu był poruszany.

Offline

 

#80 2014-08-04 00:12:34

 Elspeth

Administrator

28114461
Call me!
Skąd: Joensuu
Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 2867

Re: Jaki tatuaż chcielibyście mieć?

Zbieram kasę, będzie kot:) jak t kasę uzbieram. U mnie problem pojawia się taki, że nie wiem gdzie konkretną dziarę walnąć. Mam pomysły, wiem co chce ale nie wiem gdzie O.o


Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg.

Offline

 

#81 2014-12-22 07:52:33

 Johana_MarieXIII

Fanatyczka XIII. Století

Skąd: Jihlava/Żyrardów/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 2829
Punktów :   
WWW

Re: Jaki tatuaż chcielibyście mieć?

Pojawił mi się nowy pomysł ostatnio, w przypływie kasy go zrealizuję. Jakąś ozdobną, ale w miarę prostą czcionką cytat z piosenki zupełnie niegotyckiej, ale niosącej ze sobą dla mnie dobre wspomnienia i będącej moją motywacją: "someday we gonna break free from this chains so keep on tryin'". Tekst ten znajdzie się na wewnętrznej stronie mojego prawego przedramienia.

Ostatnio edytowany przez Johana_MarieXIII (2014-12-22 07:53:23)


BRATRSTVO LUNY TEAM

http://xiiistoleti.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu XIII. Století.

https://bratrstvoluny.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu Bratrstvo Luny.

Offline

 

#82 2014-12-28 17:19:13

Veredina

Dusza

Zarejestrowany: 2014-07-09
Posty: 44
Punktów :   

Re: Jaki tatuaż chcielibyście mieć?

Myslalam o wytatuowaniu Ankh na karku. Poza tym zawsze mi się marzył smok na całych plecach... Ale tego raczej nie zrealizuję. Chociaż, kto wie... Bardzo podobają mi się też tatuaże na dłoniach oraz po wewnętrznej stronie ręki, ale tu juz nie mam pomyslu co to mogłoby byc... Moze na dłoni wzorek a ręce cytat?...
Jednak na razie trzeba ukończyć 18, wiec mam jeszcze sporo czasu na zastanowienie sie


Kan ma kan
Fi kadim az-zaman

Offline

 

#83 2014-12-29 12:36:19

 Elspeth

Administrator

28114461
Call me!
Skąd: Joensuu
Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 2867

Re: Jaki tatuaż chcielibyście mieć?

Na dłoniach to moim odwiecznym marzeniem jest GAME OVER na palcach (kto mnie zna to wie dlaczego akurat to)ale z racji zawodu nigdy nie zrealizuję. W sumie gdyby nie zawód to też nie wiem, czy zdobyłabym się na taką odwagę. Ale cóż, mnie różni ludzie obserwują i niekiedy mój wygląd świadczy dla nich o moich kwalifikacjach...


Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg.

Offline

 

#84 2014-12-29 14:20:19

Veredina

Dusza

Zarejestrowany: 2014-07-09
Posty: 44
Punktów :   

Re: Jaki tatuaż chcielibyście mieć?

Mam to samo Niektórzy przy pierwszym spotkaniu od razu z góry zakładają jaka jestem, patrząc tylko i wyłącznie na wygląd. To dosyć irytujące w szczególności jeżeli są to osoby, których zdanie może mieć istotny wpływ na nasze życie...


Kan ma kan
Fi kadim az-zaman

Offline

 

#85 2015-01-01 22:59:48

 Elspeth

Administrator

28114461
Call me!
Skąd: Joensuu
Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 2867

Re: Jaki tatuaż chcielibyście mieć?

Ja mam pacjentów, często to ludzie starsi, a wiadomo jak oni reagują na każde odstępstwo od normy...


Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg.

Offline

 

#86 2015-01-16 13:46:00

 Rea

Wygnany

Skąd: śląskie
Zarejestrowany: 2014-10-21
Posty: 98

Re: Jaki tatuaż chcielibyście mieć?

Straszne podobają mi się motywy roślinne. Marzy mi się krzew różany, który zaczynałby się na plecech, a kończył okalając biodra oraz nietoperz na lewym ramieniu

Offline

 

#87 2015-09-20 11:06:13

 deadly-nightshade

Dusza

Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2015-08-23
Posty: 19
Punktów :   

Re: Jaki tatuaż chcielibyście mieć?

Mi się marzy jakiś koronkowy motyw zajmujący miejsce między piersiami i pod nimi. Mam też pomysł na przód uda- potraktuję je czaszką z motywem róż, o ile uzbieram na niego i nie znudzi mi się ten pomysł, bo widzę go u wielu osób.

Ostatnio zauważyłam zwiększoną modę także na wzory tylko w bieli. Co myślicie o takim wykonaniu?

Ostatnio edytowany przez deadly-nightshade (2015-09-22 17:52:44)


- Wiesz, co moja babcia mawiała o pocałunkach w czoło?- przycisnął wargi do jej skóry tuż nad brwiami, przeciągając ten jedwabiście miękki dotyk przez długą chwilę.- Mawiała, że to pocałunki zarezerwowane dla zmarłych.
Nevermore, cienie.

Offline

 

#88 2015-10-18 17:28:13

 Johana_MarieXIII

Fanatyczka XIII. Století

Skąd: Jihlava/Żyrardów/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 2829
Punktów :   
WWW

Re: Jaki tatuaż chcielibyście mieć?

deadly-nightshade napisał:

Mam też pomysł na przód uda- potraktuję je czaszką z motywem róż, o ile uzbieram na niego i nie znudzi mi się ten pomysł, bo widzę go u wielu osób.

Wzór czaszek i róż jest popularny, bo jest bardzo fajny, a że jest popularny to nie znaczy, że jeżeli Ci się podoba nie możesz go wykorzystywać Ja też mam dużo rzeczy z tym motywem i też chciałabym mieć tatuaż tego typu.
A co do moich pomysłów na dziarki, to ostatnio chodzi mi po głowie wzór u góry ramienia, taki jakby szlaczek z bluszczu, a na drugim ramieniu w tym samym miejscu szlaczek z ciernistych róż.


BRATRSTVO LUNY TEAM

http://xiiistoleti.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu XIII. Století.

https://bratrstvoluny.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu Bratrstvo Luny.

Offline

 

#89 2015-10-18 19:49:50

 deadly-nightshade

Dusza

Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2015-08-23
Posty: 19
Punktów :   

Re: Jaki tatuaż chcielibyście mieć?

Johana_MarieXIII napisał:

taki jakby szlaczek z bluszczu, a na drugim ramieniu w tym samym miejscu szlaczek z ciernistych róż.

Zwizualizowałam sobie Twój pomysł i wydaje mi się być świetny!

Co do czaszek i róż- przemyślałam i już jestem pewna, że chcę je mieć wytatuowane Myślę czy by tego tatuażu nie pociągnąć od uda aż ponad biodro.


- Wiesz, co moja babcia mawiała o pocałunkach w czoło?- przycisnął wargi do jej skóry tuż nad brwiami, przeciągając ten jedwabiście miękki dotyk przez długą chwilę.- Mawiała, że to pocałunki zarezerwowane dla zmarłych.
Nevermore, cienie.

Offline

 

#90 2017-09-03 17:06:03

 njnowak

Dusza

Skąd: Starachowice
Zarejestrowany: 2017-09-03
Posty: 14
Punktów :   
WWW

Re: Jaki tatuaż chcielibyście mieć?

Nie mam i nie chcę mieć tatuażu. Ale gdyby ktoś mnie do tego zmuszał, zdecydowałabym się na niedużą kotwicę Polski Walczącej. Oczywiście, w miejscu, które da się łatwo zasłonić (czyli NIE na twarzy, NIE na szyi i NIE na przedramieniu).


njnowak.wordpress.com njnowak.tumblr.com njnowak.livejournal.com

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.hotelstayfinder.com Ubytování Mayotte Проживание Калдаш-да-Раинья