#2341 2017-03-11 22:53:39

 Rea

Wygnany

Skąd: śląskie
Zarejestrowany: 2014-10-21
Posty: 98

Re: Poznajmy się bliżej.

postpunki są bardzo gotyckie 🌠

Offline

 

#2342 2017-04-23 10:21:19

LittleLycanBoy

Dusza

Zarejestrowany: 2017-04-23
Posty: 1
Punktów :   

Re: Poznajmy się bliżej.

Witajcie
Jestem tu nowy i powiem coś o sobie
Jestem Mikołaj ale można mi mówić futrzak. Wiek to chyba nie taki ważny ale powyżej 15... Mieszkam obecnie w Anglii ale planuje wracać do polski bo nie widzę się jakoś tutaj
Przyjaciół mam maksymalnie 5 jeśli mowa o prawdziwych
I w szkole i w domu jestem nienawidzony za bycie gotem... Jestem też przez to odrzucony cały czas jakby to była choroba (a nie jest )
Mam siostrę która jest strasznie irytująca
Ogólnie to chciałbym poznać nowych miłych ludzi którzy nie będą traktować mnie jak śmiecia ^^

Offline

 

#2343 2017-05-02 20:55:55

 Rea

Wygnany

Skąd: śląskie
Zarejestrowany: 2014-10-21
Posty: 98

Re: Poznajmy się bliżej.

Witajcie ⚰☻

Offline

 

#2344 2017-05-06 17:48:49

 bouleau

Dusza

Skąd: gotham
Zarejestrowany: 2017-03-01
Posty: 32
Punktów :   

Re: Poznajmy się bliżej.

hej!

Offline

 

#2345 2017-07-11 12:12:52

AleksandraV

Dusza

Zarejestrowany: 2017-07-11
Posty: 1
Punktów :   

Re: Poznajmy się bliżej.

Witajcie
Mam na imię Aleksandra i jestem nastoletnia gotką ( nie mam 12 lat a wyżej niż 15) mieszkam w woj. Mazowieckim. Zarejestrowalam sie tutaj głównie ze względu na to, że nie mam kontaktu z innymi osobami z tej samej subkultury i z tymi samymi upodobaniami. W swoim otoczeniu nie ma żadnej takiej osoby a ja sama jestem uważana za dziwaczkę. Uwielbiam filmy Tima Burtona, gotycki rock, zwierzęta w szczególności psy i szczurki. Mam nadzieję, że to forum jeszcze żyje i uda poznać mi się inne 'gotyckie' osoby

Offline

 

#2346 2017-09-03 15:42:25

 njnowak

Dusza

Skąd: Starachowice
Zarejestrowany: 2017-09-03
Posty: 14
Punktów :   
WWW

Re: Poznajmy się bliżej.

Witajcie!

Jestem Natalia, mam 26 lat i - jak słusznie zauważył mój Tata - właśnie przeżywam swoją "drugą młodość".

Z mrocznym, melodyjnym rockiem/metalem zetknęłam się po raz pierwszy w starszych klasach podstawówki. Zaczęło się od zespołów, które były wówczas promowane w muzycznych stacjach telewizyjnych (doskonale pamiętam czasy, kiedy piosenka "Bring Me To Life" Evanescence podbijała polskie listy przebojów!). Jako świeżo upieczona gimnazjalistka mocno zaangażowałam się w słuchanie utworów grupy Within Temptation. Miesiąc przed 15 urodzinami poznałam twórczość LACRIMOSY i dosłownie zakochałam się w tym duecie. Fascynacja mroczną muzyką towarzyszyła mi gdzieś tak do połowy studiów licencjackich (wypada wspomnieć, że oprócz Within Temptation i Lacrimosy słuchałam również Closterkeller, Nightwish i Switchblade Symphony).

Obecnie, po kilkuletniej przerwie, tryumfalnie wracam do słuchania "muzyki mojej młodości". Ciągle poznaję nowe zespoły, ale jestem wybredna i mało co potrafi mnie zachwycić. Niedawno poznałam dzieła XIII. Stoleti, które zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Wierzę, że przede mną jeszcze wiele ciekawych odkryć i estetycznych uniesień.

Pozdrawiam.

Ostatnio edytowany przez njnowak (2017-09-03 17:44:58)


njnowak.wordpress.com njnowak.tumblr.com njnowak.livejournal.com

Offline

 

#2347 2020-03-01 21:13:53

PaleEnchantress

Dusza

Zarejestrowany: 2020-03-01
Posty: 1
Punktów :   

Re: Poznajmy się bliżej.

Siemanko,
jestem nowa na tym forum. Mam na imię Gabi. Mam prawie 18 lat. Szeroko pojętym gotykiem zainteresowałam się w 2 klasie liceum. Podoba mi się gotycki styl w modzie oraz oczywiście muzyka gotycka! Moje ulubione gotyckie kapele to Tristania, Theatre Of Tragedy, Type O Negative, wczesne Within Temptation (album "Enter" mój ukochany ), a z rocka gotyckiego The Cure, Sisters Of Mercy, a także bardziej niszowe London After Midnight oraz Witching Hour. Moje ulubione gatunki to heavy metal, symphonic metal, gothic metal, gothic rock, muzyka filmowa, muzyka celtycka, opera, pop z lat 80. i 90. Moją ukochaną wokalistką jest Vibeke Stene z Tristanii (piękny głos i przepiękna kobieta), a wokalistą Peter Steele z Type O Negative.
Inne moje zainteresowania poza muzyką to: język angielski (piszę własne wiersze po angielsku, głównie w tematyce gotyckiej), historia Anglii, zwłaszcza ludów celtyckich, literatura romantyzmu (Edgar Allan Poe, Percy Bysshe Shelley, Samuel Taylor Coleridge), historia antyczna i średniowieczna, mitologia egipska, nordycka i słowiańska, książki (ulubiona książka - "Imię Róży"), filmy (głównie Tima Burtona). Moi ulubieni aktorzy to Joaquin Phoenix i Helena Bonham Carter.
Na co dzień ubieram się na gotycko, lubię czerń, koronki, skórę, rozmaitą biżuterię. Kocham zwiewne tkaniny, gorsety, szerokie rękawy. Czerń przełamuję kolorami takimi jak: fiolet, bordowy, krwista czerwień, zgniła zieleń.
Mam psa, a raczej uroczą suczkę o imieniu Fifi. Ma 11 lat.
W przyszłości zamierzam studiować filologię angielską.

Miło było tu dołączyć.

Ostatnio edytowany przez PaleEnchantress (2020-03-01 21:15:06)

Offline

 

#2348 2021-02-19 21:18:08

 Rea

Wygnany

Skąd: śląskie
Zarejestrowany: 2014-10-21
Posty: 98

Re: Poznajmy się bliżej.

Czy ktoś wie co stało się z Lukrecją? Teochie nie na temat ale może ktoś ma jakieś informacje 🙈 Lata świetlne mnie tu nie było...

Offline

 

#2349 2021-03-11 13:52:14

 Moon_Child

Dusza

Skąd: Śląskie
Zarejestrowany: 2021-03-11
Posty: 2
Punktów :   

Re: Poznajmy się bliżej.

Witajcie. Z 10 lat temu miałem tutaj konto, już nawet nie pamiętam danych, więc stworzyłem nowe. Sam nie wiem czemu sobie po dekadzie o tym przypomniałem Żyje ktoś jeszcze z polskich miłośników gotyku? Co tam u Was?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset na mokotowie i ursynowie www.ehotelsreviews.com Warmensteinach https://www.hotelstayfinder.com