#2281 2015-02-08 00:31:30

 Kamlost

Dusza

44251525
Zarejestrowany: 2015-02-07
Posty: 15
Punktów :   
WWW

Re: Poznajmy się bliżej.

Witajcie!
Jestem Kamlost i dopiero co założyłem konto na forum. Po zapoznaniu się z regulaminem stwierdziłem, że wypadałoby się chyba przedstawić. Uznałem, że to będzie odpowiednie miejsce, bo jestem tutaj głównie po to, żeby poznać Was, jako grupę (lub zbiorowisko indywiduów, jak wolę myśleć) bliżej. Musze się Wam do czegoś przyznać... Nie jestem gotem. Chciałbym być, bo bardzo lubię tą subkulturę, ale coś we mnie sprawia, że nie umiem się niczemu zadedykować kompletnie. Moja tu obecność wynika z faktu, że trzy lata temu zakochałem się w dziewczynie, która jest gotką. Była to moja pierwsza miłość, pewnie wiecie jak to jest, w każdym bądź razie od tamtej pory żywię pewien sentyment do tych klimatów. Cóż, więc w ten sposób trafiłem na forum, trzy lata po temacie chciałem się dowiedzieć czegoś więcej. Najbardziej interesują mnie ludzie, mam cichą nadzieję zawiązać tu jakieś znajomości, przyjaźnie i może zdobyć namiastkę życia w tej społeczności. A, ale właśnie, gdyby ktoś nawet chciał do mnie napisać to powinienem dać mu ku temu powody, prawda? To teraz odrobinę o mnie. Jestem nudny, naprawdę, nudny jak cholera. Do tego stopnia, że kiedy mam o czym mówić czuję się jakbym oszukiwał rozmówcę co do mojej osobowości. Ta nuda wynika prawdopodobnie z braku hobby i zainteresowań. Nie mam żadnej pasji, liczę na to, że jakaś mnie znajdzie, bo niczego tak nie cenię jak pasji, ale dni mijają... Przyznam się, że pisuję wiersze, do niedawna myślałem, że to mój jedyny talent, ale chyba jednak nie, więc znów zmagam się z powracającym problemem mojej bezużyteczności. No, może brak zainteresowań to lekkie przekłamanie, lubię przecież muzykę, głównie rock, metal i punk. Lubię też książki, mój ulubiony autor to Tolkien. Lubię sobie czasem w coś pograć, ale bez przesady w tym aspekcie. (Jeśli kogoś to interesuje to PS wygrywa wszystko, jestem za konsolami) O i lubię spacery. Nie wiem co jeszcze mogę dodać

Ostatnio edytowany przez Kamlost (2015-02-08 01:01:43)


Aure Entuluva!



-------
Stowarzyszenie Białej Róży

Offline

 

#2282 2015-02-08 18:53:26

 Elspeth

Administrator

28114461
Call me!
Skąd: Joensuu
Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 2867

Re: Poznajmy się bliżej.

Witajcie!

Kamlost szukaj pasji, sama Cię nie znajdzie;) Ale widzę, że nie jest tak źle bo przecież coś już masz. Piąteczka za Tolkiena, co czytałeś?
Odnośnie tego, że nie jesteś gotem. Uwierz mi, coraz mniej tu gotów, w porównaniu z czasami świetności forum. Ale to nie znaczy, że nie mamy tu fajnych ludzi.


I apel do wszystkich. Ja wiem, że większość z was interesuje się nekrofilią itp. ale OBUDŹMY TEGO TRUPA! Wiem, że to ja jestem od reanimacji ale jedna osoba niewiele zdziała


Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg.

Offline

 

#2283 2015-02-08 22:39:29

 Kamlost

Dusza

44251525
Zarejestrowany: 2015-02-07
Posty: 15
Punktów :   
WWW

Re: Poznajmy się bliżej.

Co ja czytałem... Władce Pierścieni, Sillmarilion, Dzieci Hurina, Hobbita, Legendę o Sigurdzie i Gudrun, Liść, dzieło Niggle'a, Rudy Dżil i jego pies, Kowal z Przylesia Wielkiego, Łazikanty, Upadek Króla Artura i... Sam nie wiem czy coś jeszcze...
Więc jeśli gotów nie ma to ja do tych fajnych ludzi, o których mówisz, nie jestem aż tak wybredny.
Ja osobiście chętnie bym pomógł w operacji "WSKRZESZENIE", ale jak zdarzyło mi się napomknąć jestem raczej nudny, także z zakładaniem nowych wątków nie sądzę, żebym dał radę, ale jeśli masz dla mnie jakieś questy, czy coś w tym rodzaju, to ja chętnie się podejmę. KU CHWALE FORUM!
(A, dodam jeszcze, jeśli ktoś ma przeczytać ten post, że zacząłem nowy temat w wątku "Forumowe Scenariusze", będzie fajnie jak ktoś tam coś napisze)

Ostatnio edytowany przez Kamlost (2015-02-08 22:41:31)


Aure Entuluva!



-------
Stowarzyszenie Białej Róży

Offline

 

#2284 2015-02-09 09:44:47

 Elspeth

Administrator

28114461
Call me!
Skąd: Joensuu
Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 2867

Re: Poznajmy się bliżej.

Goci zapewne są, tylko coraz mniej liczni
Z nowymi wątkami na razie lepiej się wstrzymajmy, muszę tu trochę posprzątać a jak to wygląda to już Ci pisałam. Ale udzielajcie się ile wlezie, to forum to królestwo spamu i offtopu!


Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg.

Offline

 

#2285 2015-02-09 21:57:35

 Dr. Hackenbush

Wygnany

Skąd: z miasta
Zarejestrowany: 2014-04-02
Posty: 117
Punktów :   

Re: Poznajmy się bliżej.

Elspeth napisał:

Ja wiem, że większość z was interesuje się nekrofilią itp. ale OBUDŹMY TEGO TRUPA!

Jeżeli mamy do czynienia z trupem, to pozostaje już tylko autopsja i wieczne odpoczywanie... Należy więc mieć nadzieję że to forum jeszcze żyje, choć faktycznie jego funkcje życiowe są w stanie atrofii


>> Wiedza dowodem jest syta, wiara zaś wiecznie głodna chodzi. <<

Offline

 

#2286 2015-02-10 18:08:06

 Elspeth

Administrator

28114461
Call me!
Skąd: Joensuu
Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 2867

Re: Poznajmy się bliżej.

Kochany, w medycynie wszystko jest możliwe


Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg.

Offline

 

#2287 2015-02-10 20:07:41

 Dr. Hackenbush

Wygnany

Skąd: z miasta
Zarejestrowany: 2014-04-02
Posty: 117
Punktów :   

Re: Poznajmy się bliżej.

Z wyjątkiem budzenia trupa, w końcu to rzeczywistość nie powieść Mary Shelley


>> Wiedza dowodem jest syta, wiara zaś wiecznie głodna chodzi. <<

Offline

 

#2288 2015-02-10 21:50:46

 Elspeth

Administrator

28114461
Call me!
Skąd: Joensuu
Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 2867

Re: Poznajmy się bliżej.

Dobra, dobra. Wystarczy -.-


Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg.

Offline

 

#2289 2015-02-22 03:12:12

AgnesMoon

Dusza

Zarejestrowany: 2015-02-22
Posty: 1
Punktów :   

Re: Poznajmy się bliżej.

Witajcie😄
Wreszcie trafiłam do właściwego miejsca. Od lat kocham muzykę gotycką z jej wieloma odłamami, uwielbiam nasz klimat. Narazie nie będę sie rozpisywać bo pora pozna ale mam nadzieje na fajne rozmowy. Stay dark!🌘

Offline

 

#2290 2015-02-22 16:30:30

 Kamlost

Dusza

44251525
Zarejestrowany: 2015-02-07
Posty: 15
Punktów :   
WWW

Re: Poznajmy się bliżej.

Agnes... Fascynujące. Wierzycie w przypadki?


Aure Entuluva!



-------
Stowarzyszenie Białej Róży

Offline

 

#2291 2015-02-22 21:14:15

 Elspeth

Administrator

28114461
Call me!
Skąd: Joensuu
Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 2867

Re: Poznajmy się bliżej.

A więc witamy we właściwym miejscu!


Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg.

Offline

 

#2292 2015-03-06 15:52:56

 Rea

Wygnany

Skąd: śląskie
Zarejestrowany: 2014-10-21
Posty: 98

Re: Poznajmy się bliżej.

Witaj Agnes

Ostatnio edytowany przez Kerelia (2015-03-06 15:54:22)

Offline

 

#2293 2015-04-01 18:56:18

 Charlotte

Dusza

Zarejestrowany: 2015-03-19
Posty: 17
Punktów :   

Re: Poznajmy się bliżej.

Nazywam się Karolina . Mam 14 lat i mieszkam w województwie pomorskim. Moja rodzina nie jest zadowolona z mojego wyglądu jednak mam oparcie w mamie Słucham muzyki metalowej i gotyckiej. Uwielbiam rysować , czytać i spacerować. Piszę również wiersze jednak, nie za bardzo mi to wychodzi. W wolnej chwili rysuje,uczę się języka portugalskiego i czeskiego .Uwielbiam cmentarze, szczury, myszy i koty. Czarne. Bo fioletowych nie ma.
Co do krwi, również lubię jej smak i widok.

Offline

 

#2294 2015-04-03 16:03:51

 Johana_MarieXIII

Fanatyczka XIII. Století

Skąd: Jihlava/Żyrardów/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 2829
Punktów :   
WWW

Re: Poznajmy się bliżej.

Czeski! Już Cię lubię Teżlubię czeski od dawna, uczę się i tłumaczę to i owo


BRATRSTVO LUNY TEAM

http://xiiistoleti.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu XIII. Století.

https://bratrstvoluny.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu Bratrstvo Luny.

Offline

 

#2295 2015-04-03 19:32:08

 Charlotte

Dusza

Zarejestrowany: 2015-03-19
Posty: 17
Punktów :   

Re: Poznajmy się bliżej.

Heh. Fajnie Ja polubiłam język czeski przez zespół XIII. století Dziękuje. Bo w sumie dzięki Tobie na ten zespół  trafiłam ^ ^

A tak w ogóle wysłałam Ci zaproszenie do grona znajomych  na Facebooku ^^ Zaakceptujesz?

Ostatnio edytowany przez Charlotte (2015-04-05 13:01:06)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetónovĂŠ nĂĄdrĹže Ĺžumpy a septiky hotels-world Lodging Monza