• Index
  •  » Gotyk
  •  » Od czego to się zaczęło XD XD

#46 2011-02-04 23:12:26

orkov

Potępiony

Zarejestrowany: 2010-10-30
Posty: 468
Punktów :   

Re: Od czego to się zaczęło XD XD

Do Lisa i Deathboya- mieszkam w Kielcach, a Wy?


Cmentarze? Na moim osiedlu w lesie(mieszkam na przedmieściach) jest cmentarz żołnierzy radieckich z 2.wojny światowej. Byłam tam w dzień zmarłych z chłopakiem późnym wieczorem. Nocne niebo, ciemność dookoła(nie pali się tam zniczy zazwyczaj) prawosławny krzyż na tle nieba, zarośnięte groby, mnóstwo leśnych drzew, i ta cisza...

Ostatnio edytowany przez orkov (2011-02-04 23:14:24)

Offline

 

#47 2011-02-05 15:27:47

 Johana_MarieXIII

Fanatyczka XIII. Století

Skąd: Jihlava/Żyrardów/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 2829
Punktów :   
WWW

Re: Od czego to się zaczęło XD XD

Ja odkąd się zaczęłam interesować gotykiem (13 l. miałam) przeprowadziłam się z rodziną do innego bloku, przy którym była łąka, a za łąką cmentarz, też bardzo blizko. Można powiedzieć, że ten cmentarz sprawił, że jeszcze bardziej wciągnęłam się w gotyk. Chodziłam sobie po tym cmentarzu ze znajomymi, zastanawialiśmy się nad historią ludzi, którzy tu zostali pochowani, nad przyczynami ich śmierci... Najbardziej interesujący dla mnie był grób N/N lat ok. 20, zmarły w 1944... Myślałam, że zginął na wojnie, pewnie w Powstaniu Warszawskim, zastanawiałam się, czy zostawił jakąś dziewczynę, rodziców... I co po nim zostało, po jego bohaterstwie: nawet nazwisko jest nieznane, a grób jest zupełnie opuszczony... Podobnie opuszczone groby małych dzieci... Często chodziłam tam sama, rozmyślałam, rysowałam zabytkowe rzeźby przy starych nagrobkach i słuchałam muzyki.
Teraz mieszkam w miejscu, gdzie cmentarze są dosyć oddalone i rzadko na nich bywam, chociaż się zdarza.


BRATRSTVO LUNY TEAM

http://xiiistoleti.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu XIII. Století.

https://bratrstvoluny.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu Bratrstvo Luny.

Offline

 

#48 2011-02-05 16:11:07

Czarny_Lis

Gość

Re: Od czego to się zaczęło XD XD

do Orkov, ja tez

 

#49 2011-02-05 19:39:22

 Mishia

Władca Piekieł

Skąd: Obok Rybnika :)
Zarejestrowany: 2010-06-17
Posty: 1721
Punktów :   

Re: Od czego to się zaczęło XD XD

Marie_JohanaXIII napisał:

Najbardziej interesujący dla mnie był grób N/N lat ok. 20, zmarły w 1944... Myślałam, że zginął na wojnie, pewnie w Powstaniu Warszawskim, zastanawiałam się, czy zostawił jakąś dziewczynę, rodziców... I co po nim zostało, po jego bohaterstwie: nawet nazwisko jest nieznane, a grób jest zupełnie opuszczony... .

Dokładnie, nie wiem nawet jak to określić, to że nikt o nich nie słyszał i nic po nich nie pozostało...


Lepiej śmiać się u psychiatry, niż płakać u psychologa.

Offline

 

#50 2011-04-21 23:21:42

Czarny_Lis

Gość

Re: Od czego to się zaczęło XD XD

Wiec moj ojciec chcial tylko zaliczyc jakas dupe na dyskotece. byla nia moja matka. musialem sie przedrzec moim plemnikowym statkiem przez sciane kondona i oczywiscie wygrac wyscig do  tej dupy co na koncu czeka. Bylo ciezko. Gdy zabraklo mi paliwa poszedlem na skroty przez zoladek do serca a potem doniej. Byla piekna. Miala piekne duze oko. Komorka jajowa. Imie trohe niedojebane ale milosc wymaga poscwiecen. polaczylismy sie w jedno i zaobserwowalem ze zaczyna sie cos ze mna dziac. roslem i roslem. i rzeczy nmi rosly. a potem takie jebitne biales cos i rece jakies istoty w rekawiczkach. i tak to sie zaczelo, trwa to juz 19 prawie lat.....chociaz tyle ze wyszedlem miesiac wczesniej za dobre sprawowanie

 

#51 2011-05-05 19:11:58

 Rayn

Dusza

Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2011-05-05
Posty: 15
Punktów :   

Re: Od czego to się zaczęło XD XD

W moim przypadku.. Podstawą zmian.. Był BUNT. Po prostu. Mam toksycznego ojca, którego szczerze nienawidzę. Jak miałam ok 9 lat zaczęłam czytać książki fantasy. Mając ok 12 zaczęłam słuchać punka. Zainteresowałam się ezoteryką [dwa lata później rozwojem duchowym; no i przestałam wierzyć w kościół] I tak całe gimnazjum przechodziłam punk->grunge->rock->metal a w końcu i gotyk. Nadal słucham tamtych gatunków, ale najodpowiedniejszy jest gotyk. Mrok to moje drugie imię. W gimnazjum 1 i 2 kl ubierałam się raczej zwyczajnie, czasem akcentowałam punk i rock. w 3 już nie miałam ochoty męczyć się kolorami. Została jedynie czerwień obok czarnego. Ćwieki, pieszczochy. 10 kolczyków w uszach [po 5 w każdym]. W wakacje ubiegłego roku pokochałam wampiry Anne Rice co właściwie już na dobre rozbudziło moje uwielbienie do mroku. Nie ukrywam, że chciałabym trumnę, ale jak będę w niej spała z mężczyzną, gdy już będziemy razem mieszkać? No właśnie. Zastanawiające
Tak sobie oto ewoluowałam.
Głównie chodzę ubrana jak metal. Jutro może udam się na łowy po tzn szmateksach, urocze miejsca. Już nie chcę wyglądać jak metal Czas na gotycką wersję mnie. Ludzie tak czy siak będą się mnie bać, przecież rządzą stereotypy.

P.S.: na awatarze jestem ja, żeby nie było pytań i niedomówień

Offline

 

#52 2011-05-05 19:13:58

 Rayn

Dusza

Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2011-05-05
Posty: 15
Punktów :   

Re: Od czego to się zaczęło XD XD

orkov ja jestem z okolicy Kielc, dojeżdżam do LO

Offline

 

#53 2011-05-05 20:56:39

Czarny_Lis

Gość

Re: Od czego to się zaczęło XD XD

Nooooo....ciekawie ze tak sie wyraze zapraszam Cie w takim razie do stalego udzielania sie na forum i oczywiscie (co powinienem powiedziec na poczatku) Witaj

 

#54 2011-05-06 17:05:31

 Rayn

Dusza

Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2011-05-05
Posty: 15
Punktów :   

Re: Od czego to się zaczęło XD XD

Czarny_Lis bardzo chętnie o ile czas mi pozwoli to jak najczęściej będę się udzielać, bo jak widać, bardzo zacne forum
Imagine G N R są świetni

ech, widzę że sporo buntowników tutaj;)

Offline

 

#55 2011-05-06 17:13:27

 ““shou“““†

Spec od zadawania męczących pytań i przepalania grzałek do e-petów

47072465
Skąd: mam głowę?
Zarejestrowany: 2010-12-18
Posty: 2107
Punktów :   

Re: Od czego to się zaczęło XD XD

A jak, buntownicy to buntownicy, muszą być jacyś żeby nie było nudno.
No i buntownicy wiecznego-nieśmiertelnego-Offtopa


http://24.media.tumblr.com/438c1c82380b8d54f7b29c871e90f2c0/tumblr_mheo3iHfET1r6hoj2o1_250.gif http://31.media.tumblr.com/771542ac8a1ea0a77600f7b73ea56d48/tumblr_mheo3iHfET1r6hoj2o2_250.gif

Offline

 

#56 2011-05-06 19:39:50

 Elspeth

Administrator

28114461
Call me!
Skąd: Joensuu
Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 2867

Re: Od czego to się zaczęło XD XD

A propos offtopa;D
Ładna dziś pogoda co nie xD


Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg.

Offline

 

#57 2011-05-07 00:05:17

 marcudavidus

von Prawdziwy GOthh

5438685
Call me!
Skąd: wwa
Zarejestrowany: 2011-05-04
Posty: 86
Punktów :   

Re: Od czego to się zaczęło XD XD

powiedzmy tak the cure .... muzyka mojej mlodosci .. peace


"Ordinary man fear the power of darkness. I revel in it !!"
                                                                           - Dark Paladin Ethaniel Devousse

Offline

 

#58 2011-05-08 16:44:34

 Mishia

Władca Piekieł

Skąd: Obok Rybnika :)
Zarejestrowany: 2010-06-17
Posty: 1721
Punktów :   

Re: Od czego to się zaczęło XD XD

Ja nie się nie buntuję, ale jestem raczej antykonformistką niż nonkonformistką.


Lepiej śmiać się u psychiatry, niż płakać u psychologa.

Offline

 

#59 2011-05-28 23:46:49

 Johana_MarieXIII

Fanatyczka XIII. Století

Skąd: Jihlava/Żyrardów/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-07-02
Posty: 2829
Punktów :   
WWW

Re: Od czego to się zaczęło XD XD

Tak mi się przypomniała taka drobna anegdota z moich początków "gotHowania", czyli jak miałam 13 lat (łohoho, 8 lat temu, Panie tego, jak ten czas leci ). Ogólnie nie starałam się robić z siebie mrocznej na siłę czy zachowywać się wg. stereotypu gota (albo jak taki got z dowcipów), byłam taka jak teraz poza jedną taką rzeczą, która nie wiem skąd się wzięła. Za szczyt obciachu uważałam, jakby ktoś zauważył mnie w szkole jak coś jem. Mogli co najwyżej widzieć, jak na przerwach piję (ale tylko alkohol) albo palę. Jedzenie uważałam za tak przyziemne, że aż niegodne byłoby, gdyby ktoś ze szkoły zobaczył, że tak uduchowiona, romantyczna osoba jak ja wykonuje tak przyziemną, prozaiczną czynność jak jedzenie (dokładnie tak myślałam) xD No więc kryłam się z tym jedzeniem, raz siedzę na korytarzu, patrzę w prawo, w lewo, nikogo nie ma i zaczynam jeść jabłko ukradkiem. Nagle słyszę "smacznego", wolno podnoszę głowę i mówię jeszcze bardziej grobowym głosem niż zwykle: "Dziękuję... Nawet ja muszę coś jeść... Czasami..." xD Teraz jak sobie to przypominam to mam ochotę się brechtać na cały głos xD


BRATRSTVO LUNY TEAM

http://xiiistoleti.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu XIII. Století.

https://bratrstvoluny.wordpress.com/ - mój blog z tłumaczeniami tekstów zespołu Bratrstvo Luny.

Offline

 

#60 2011-05-29 10:51:17

 Wladimira

Kusiciel

1564943
Skąd: Łódź/Bytom
Zarejestrowany: 2011-05-25
Posty: 197
Punktów :   

Re: Od czego to się zaczęło XD XD

U mnie zaczęło się to tak: moja siostra zaczęła słuchać gotyku i w liceum stała się Gotką... Puszczała muzykę na fula więc jej słuchałam... Jak na początku tego roku zaczęłam interesować się średniowieczem...następnie krzyżami...potem wampirami... przeszło to w gotyk i tak zostało... Wreszcie znalazłam swój styl, zostałam Gotką i dobrze... Już wcześniej ubierałam się na czarno, teraz jakoś się to nasiliło...


Nawet jeśli umrę
Świata nie naprawię...

Offline

 
  • Index
  •  » Gotyk
  •  » Od czego to się zaczęło XD XD

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Stęszew https://hronov.ibetonovejimky.cz Moi homestay worldhotels